Huawei P60 Pro bude vybaven dosud nevídanými fotoaparáty

Huawei P60 Pro
Autor snímku: THAM YUAN YUAN / Zdroj fotografie: Pixabay

Na internetu se objevil obrázek, který ukazuje design chystaného smartphonu Huawei P60 Pro. Ukazuje atraktivní obrazovku se zakřiveným okrajem a pozornost upoutávající periskopový fotoaparát. Pokud jsou uniklé informace nakonec přesné a výsledkem je design, který se odlišuje od konkurence, stane se z něj nová vlajková loď společnosti.

Řada Huawei P60 ještě nebyla oficiálně potvrzena, takže si budeme muset počkat, až společnost nové telefony představí, abychom se dozvěděli všechny podrobnosti a zjistili, zda splní naše očekávání.

Unikl design telefonu Huawei P60 Pro

HoiINDI, designér prototypu nového Huawei P60 Pro, ukazuje, jak by vypadal vylepšený systém fotoaparátu zařízení. Měl by mít velký prstenec uprostřed a vertikální obdélníkový prostor pro fotoaparát. Hlavním snímačem, který vypadal jako u modelu P50 Pro, by byl centrální snímač. Jedním z klíčových prvků modelů Pro této značky, i když se možná nedostane na základní modely, je periskopový fotoaparát, který je umístěn v malém otvoru ve spodní části. Na nově odhalených renderech se objevuje také logo XMAGE.Na přední straně zařízení se nachází obrazovka se zakřiveným okrajem a malými rámečky v rozích. Vzhledem k tomu, že vychází z předchozích úniků, zdá se, že jde o dobrý obrázek toho, jak předpokládáme, že bude příští mobil značky vypadat, ale jistotu nebudeme mít, dokud to společnost nepotvrdí.

Co dalšího víme o dalším špičkovém zařízení Huawei?

Pokud si vás prémiový vzhled Huawei získal, neměli byste ignorovat ani jeho další vlastnosti. Díky svým výrazným vlastnostem se jedná o smartphone, který se snaží ovládnout trh.Zatímco bude mít velkou 6,6palcovou obrazovku s obnovovací frekvencí 120 Hz, velkou 12GB LPDDR 4S RAM a úložiště UFS 4.0 pro lepší výkon ve všem, co potřebujete, včetně her a náročných úkolů, jsou další věci, kterými bude vynikat. Bude totiž vybaven špičkovým procesorem Snapdragon 8 Gen 2.

Další velké překvapení se koná v případě jeho baterie, která má kapacitu 5000 mAh a 100W ultrarychlé nabíjení, aby měl telefon vždy dostatek energie. S výkonem 50 W se nezapomíná ani na bezdrátové nabíjení.

Jedná se o zvláštní model, který ohromí mnoho lidí a který vyniká vysokou odolností. Má totiž certifikaci IP68 a je vodotěsný. Předpokládá se, že na trh bude uveden v březnu. Přestože již uniklo mnoho informací o tom, co pro nás chystá, jsme zvědaví na další informace.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *