Huawei představil chytré hodinky pro nejmenší. Mají kameru a GPS modul pro větší bezpečnost Vašich dětí

Huawei
Children’s Watch 4 Pro / Zdroj fotografie: Huawei

Huawei už není pouze výrobce chytrých telefonů, ale nabízí i unikátní nositelnou elektroniku. V současnosti vydal další generaci chytrých hodinek, které jsou určené pro děti. Jedná se o model Children’s Watch 4 Pro, a v současnosti byly vydány v domovské Číně.

I když se to zdá neuvěřitelné, tak nejnovější Children Watch 4 Pro podporují HD videohovory, a jsou k dispozici ve dvou barevných variantách. Nově odhalené chytré hodinky Huawei pro děti stojí 998 ¥ (~ 149 $ – 3200 Kč).

Barevné možnosti dostupné pro Children’s Watch 4 Pro jsou Deep Sea Fantasy a Dasheng Hero. U této nové generace hodinek mohou rodiče komunikovat se svými dětmi prostřednictvím 5MPx HD kamery. Děti mohou navíc pomocí chytrých hodinek volat svým nejlepším přátelům. Nově tyto dětské hodinky umožňují také videohovory mezi více zařízeními.

Huawei
Children’s Watch 4 Pro / Zdroj fotografie: Huawei

Dětské Watch 4 Pro mají senzor okolního světla (ALS) a UV senzor. Díky tomu hodinky dokážou inteligentně upravit jas obrazovky podle okolních podmínek pro maximální viditelnost. Tyto funkce řízení světla zajišťují navíc ochranu očí dětí i v noci.Huawei Children’s Watch 4 Pro mají 1,41palcový AMOLED s jemností 341 PPI. Hodinky mají chytré počítání kroků a několik sportovních režimů. Například v hodinkách najdeme minutové výzvy zahrnují sedy-lehy, skákání přes švihadlo a další cvičení. Je skvělé, že hodinky dokážou měřit intenzitu dětské aktivity, díky tomu zjistíte, zda Vám doma neroste malý pecivál. Dětské hodinky Huawei Watch 4 Pro podporují GPS, Beidou, satelitní určování polohy GLONASS, určování polohy základnové stanice, WLAN a určování polohy v interiéru. Toto řešení poskytuje velmi přesné výsledky během určování polohy dítěte za každé situace.

Huawei
Children’s Watch 4 Pro / Zdroj fotografie: Huawei

Model Children’s Watch 4 Pro mají 800mAh baterii, kterou lze plně nabít za 40 minut. Dětské Watch 4 Pro budou v Číně dostupné od 3. srpna. Podrobnosti o globální dostupnosti v tuto chvíli chybí. Zda se dostanou i na evropský trh se dozvíme případně později.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *