Huawei uvede svůj nový tablet na globální trh 12. prosince

Huawei
Zdroj fotografie: Huawei

Huawei kvůli sankcím, které ho postihly, už nevydává tolik svých zařízení na globální trh jako v minulosti. Proto se u každého produktu ptá každý jeho fanoušek, jestli se to nové zařízení z Číny dostane i na globální trh mezi spotřebitele.

A zatímco taková řada Mate 60 se na něj nedostala, tak tablet MatePad Pro 13.2 se na něj dostane. Oficiálně představen bude na akci s názvem „Innovate Product Launch“, na které očekáváme představení několika zajímavých výrobků. Huawei však potvrdil uvedení jen nového tabletu.

Nový tablet debutoval už v září tohoto roku v Číně. Takže byl zcela exkluzivní pouze tam, ale to se s uvedením 12. prosince v Dubaji konečně změní. V tuto chvíli bychom jen mohli spekulovat o tom, jaká další zařízení se tam objeví. Nemáme žádné úniky a ani potvrzení dalších produktů. Nicméně by mě jako milovníka Huawei rozhodla potěšila řada Mate 60, které v tom globálním měřítku schází.

Zdroj: Huawei

Specifikace Huawei MatePad Pro 13.2

Nový tablet je nabitý zajímavými specifikacemi. Pohání jej Kirin 9000S vyrobený v Číně, který je spárován s 1TB vnitřním úložištěm a 16GB RAM. Díky této kombinaci je schopný splnit většinu požadavků, které na něj uživatel může mít. V rámci displeje má, jak už název napovídá, 13,2palcový OLED panel s podporou 144Hz obnovovací frekvence a rozlišením 2880 x 1920 pixelů. Tenké rámečky se zas postarají o to, abyste si užili naprosto pohlcující zážitek ze sledování různých videí.

Na zadní straně zařízení se nachází 13MP hlavní snímač doplněný o 8MP ultraširokoúhlý snímač. V displeji je poté zabudovaná 16MP selfie kamerka i s 3D hloubkovým senzorem pro bezpečné odemykání obličejem. V rámci baterie má tablet velkou baterii o velikosti 10000mAh. Má rychlé nabíjení s rychlostí 88 W, se kterým se z 0 % na 100 % dostanete velmi rychle. Zařízení dokonce disponuje šesti reproduktory, které se postarají o pohlcující zážitek z poslechu.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com, gsmarena.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *