HUAWEI WATCH GT Runner jsou stvořené pro milovníky běhu

Huawei Watch GT Runner / Zdroj fotografie: Huawei

Když jsem pro vás tyto nejnovější hodinky testoval, bylo mi jasné, že zaujmou i nejednoho sportovce. Jedná se skutečně o povedený kousek nositelné elektroniky, který vám dokáže zpříjemnit jakékoliv sportovní aktivity. Pokud jste ještě nečetli naši recenzi na tyto sportovní hodinky, tak máte možnost pod tímto odkazem. Nyní mi prosím dovolte, abych vám vytáhl to nejdůležitější z naší podrobné recenze.

Společnost Huawei oficiálně uvedla na trh své první hodinky určené běžcům. Tyto zbrusu nové chytré hodinky nesou jméno HUAWEI WATCH GT Runner a v České republice jsou k dostání od 7.3. 2022 za 6999 Kč. GT Runner v sobě skrývají ty nejlepší funkce, kterými je celá řada GT proslulá, a ještě mnohem víc. Například mají virtuálního trenéra tzv. Huawei Running Ability Index, výdrž baterie až 14 dní a přesnou GPS. Navíc v rámci speciální akce, která trvá od 7. 3 do 20. 3. 2022, dostanete při koupi hodinek jako dárek sluchátka Huawei FreeBuds4i.

Jako ultralehký hrudní pás, co nosíte na zápěstí

Nové HUAWEI WATCH GT Runner jsou určeny milovníkům pohybu a běhu. Mají nový vylepšený modul srdečního tepu HUAWEI TruSeenTM 5.0+, který funguje na bázi osmi fotodiod uspořádaných do kruhu a dvou sad světelných zdrojů, které v kombinaci se zakřivenou čočkou snižují ruch vnějšího světla. Výsledkem je naprosto přesné měření srdečního tepu, které se při intervalovém tréninku hravě vyrovná měření z hrudního pásu. Měřeni SpO2 je samozřejmostí. Třešničkou na dortu je celkový design a ultralehká konstrukce. HUAWEI GT RUNNER váží pouhých 38,5 g, takže je na zápěstí prakticky neucítíte. Jejich pouzdro je totiž vyrobené z polymerových vláken s keramickou povrchovou úpravou. Korunka je vyrobena z titanové slitiny. Kombinace těchto materiálů je zárukou odolnosti a kvality. Samozřejmostí je pak voděodolnost 5 ATM.

Huawei Watch GT Runner / Zdroj fotografie: Huawei

Přesné měření trasy

Vylepšená anténa GPS Dual-Band Five-System GNSS, která v sobě skrývá 5 satelitních systémů (GPS + Beidou + GLONASS + Galileo + QZSS) zaručuje, že měření trasy je přesnější než kdy předtím. Inovativní konstrukce plovoucí antény poskytuje lepší konektivitu a výkon GPS, který je až o 135% lepší v porovnání s jinými modely. To vše nemá žádný vliv na baterii, která vydrží bez nabíjení až 14 dní.

Chcete mít osobního trenéra pořád „po ruce“?

Začínáte běhat nebo chcete jen zlepšit své výsledky a techniku? S HUAWEI WATCH GT Runner je vám nonstop k dispozici virtuální trenér, kterého najdete pod názvem Huawei Running Ability Index. Tento software funguje na bázi umělé inteligence a pečlivě sleduje vaše výkony a analyzuje je na pravidelné týdenní bázi. Na základě vašich výsledků a vámi zadaných cílů vám sestaví tréninkový plán na míru.

Spolupráce s Adidas Runtastic

HUAWEI WATCH GT Runner nabízí svým uživatelům propojení s různými fitness aplikacemi, ať už je to Fitify, Komoot nebo Health Sync. Huawei si ale ve spolupráci s Adidas pro vás připravil malé překvapení. Každý zákazník, který si zakoupí nové GT Runner, dostane ve vybraných prodejnách zdarma na rok prémiový účet v aplikaci Runtastic v hodnotě 1590 Kč. K aktivování členství dostane na prodejně speciální promo kód, který vloží v rámci svého profilu v Runtastic do kolonky „Adidas running“, kterou najde v nastavení profilu.  

Huawei Watch GT Runner / Zdroj fotografie: Svět Huawei

Kompatibilita s Android a iOS

HUAWEI WATCH GT Runner můžete spárovat s jakýmkoli telefonem, ať už máte Android nebo iOS. Stačí si stáhnout aplikaci HUAWEI Health App a všechny potřebné informace máte rázem na dosah ruky.

HUAWEI WATCH GT Runner jsou v prodeji od 7.3 v barvě Black za 6999 Kč na oficiálních stránkách výrobce.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: Svět Huawei (vlastní)

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *