iPhone 14 Pro: Jen pár hodin před odhalením unikl snímek z připravované prezentace. Snímek potvrzuje nový design a barvu

iPhone 14 Pro
Zdroj fotografie: Apple

Společnost Apple již natočila prezentační video chytrých telefonů řady iPhone 14. Navzdory dřívějším zvěstem, že iPhone 14 bude představen naživo, nejnovější informace naznačují, že prezentace byla skutečně předem nahraná. Na internetu se již objevil snímek z akce, na kterém Tim Cook představuje iPhone 14 Pro.

V horní části uprostřed obrazovky budou dva otvory a chystá se nová barva pro model 14 Pro. Konečně se dočkáme iPhonu v čistě fialové barvě. Předchozí informace naznačují, že fialová barva iPhonu 14 Pro bude mít gradientní efekt. To znamená, že odstín se bude měnit až do modra na základě světelných okolností z různých úhlů. Tohle Apple okoukal u své konkurence.


Nenechte si ujít:


Co se týče obrazovky, tak to nejspíše vypadá, že tento nový design znamená konec výřezu, který byl v řadě přítomen již od uvedení iPhonu X v roce 2017.

Zdroj fotografie: Tianfeng International Securities (se souhlasem)

Analytik společnosti Tianfeng International Securities Ming-Chi Kuo den před očekávaným oznámením chytrých telefonů řady iPhone 14 uvedl, že cena všech modelů iPhone 14 se oproti řadě iPhone 13 zvýší v průměru o 15 % a průměrná prodejní cena této řady se bude pohybovat mezi 1 000 a 1 050 USD.

Zdroj fotografie: Tianfeng International Securities (se souhlasem)

Uvedl, že kvůli zvýšeným nákladům na komponenty a směnnému kurzu dolaru Apple poprvé po třech letech zvýší cenu svých zařízení iPhone. Připomeňme, že maloobchodní prodejny v Číně již začaly přijímat předobjednávky na telefony řady iPhone 14 několik dní před jejich představením. Standardní model iPhone 14 s 6,1palcovou obrazovkou je k dispozici za 965 USD. Cena nového iPhonu 14 Plus je 1 065 dolarů. Cena modelu 14 Pro Max začíná na 1 575 dolarech, zatímco 6,1palcový model stojí 1 425 dolarů. Ceny v USA budou levnější.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: news.mydrivers.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *