Jako v televizi? Další streamovací služba přidává na svou platformu reklamy

Disney
Autor: Mohamed Hassan / Zdroj fotografie: Pixabay

Globální ekonomická krize si nevybírá. Zasahuje do všech koutů celého světa. Ceny se všude mění a to především vlivem inflace. Ta se nevyhnula ani americkému gigantovi Disney, který teď zvyšuje cenu. Sledování jeho streamovací služby, Disney Plus, už nebude jako dřív. Buď budete mít nižší cenu a reklamy nebo si sáhnete hlouběji do peněženky a reklamy mít nebudete.

Základní účet u Disney Plus je pořád za 8 USD, ale nově s reklamami. Pokud nemáte rádi reklamy a neradi si je zobrazujete, tak vám společnost Disney nabízí příplatek ve výši 3 USD, abyste se reklam zbavili. Cena takového účtu tedy je 11 USD a věřím tomu, že lidem taková suma, obzvláště v dnešní době, nebude úplně při chuti. V tuto chvíli začíná mnohem větší smysl klást na důraz prémiovou roční službu. Ta stojí ročně 110 USD a budete se ještě k tomu moci koukat na filmy bez reklam. Úspora 22 USD se vždy hodí, ale nesmíte zapomínat na to, že po zaplacení už to nelze zrušit.


Nenechte si ujít:


Je vám chování společnosti Disney povědomé? Nedivíme se. S něčím podobným nedávno přišel Netflix, který je jen o jeden dolar levnější. Nicméně se uvádí, že Disneyho nabídka je jednoznačně lepší, jelikož Netflix svou nabídku omezil pouze na podporu rozlišení 720 pixelů. Disney Plus nabízí mnoho titulů, rozlišení 4K a formát IMAX Inhanced.

Disney Plus s Netflixem každopádně mají společné to, že v té levnější verzi nenabízí offline podporu. Disney rovněž nenabízí SharePlay, GroupWatch a Dolby Atmos. Tyto funkce jsou dostupné jen pro prémiové předplatitele.

Disney oznámilo změny v ceně předtím, než nahradilo generálního ředitele Boba Chapka starým generálním ředitelem Bobem Igerem. Bob je generální ředitel, který dohlížel na spuštění Netflixu, studií Foxu a kabelových kanálů, Pixar, Marvel a Lucasfilm. Čas nám ukáže, jak tato změna Disney prospěla.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *