Fanoušci PS5 objevili geniální hack, který vypne hlasité pípání při zapnutí konzole

PS5
Autor: Jeff Klugiewicz / Zdroj: Pixabay

Hráči přišli na chytrý způsob, jak zastavit ten obávaný zvuk při spuštění, který se ozve po zapnutí konzole PS5. Pípání není ideální, pokud se snažíte nevzbudit celý dům, když hrajete něco pozdě v noci.

Mezi fanoušky konzole je to tak trochu dlouholetý vtip. „Manželky to slyší až za oceánem,“ napsal jeden uživatel na Twitteru. „Proč PS5 pípá hlasitěji než hasičská houkačka,“ uvedl další. „Brácho, můžu si vzít PS5 do vesmíru a stejně to pípání uslyšíš!“ dodal třetí.


Nenechte si ujít:


Díky chytrému řešení to však již není problém. Podle serveru TechRadar stačí aplikace PS Remote Play, abyste nepříjemný zvuk obešli. Aplikace je k dispozici zdarma pro iPhone a Android. Jakmile ji nainstalujete a propojíte s konzolí PS5, musíte konzoli probudit pomocí dat 4G nebo 5G svého smartphonu.


Může Vás také zajímat:


Aby tato volba fungovala, musí být na telefonu vypnuta Wi-Fi. A systém PS5 musí být v klidovém režimu. Takže stačí přejít do aplikace, probudit konzoli a můžete začít hrát. Bez jakéhokoli zvuku. Je to trochu složitý proces, ale prozatím je to jediný známý způsob, jak se vyhnout pípání při spuštění. Společnost Sony zatím nemá žádný způsob, jak ho úplně vypnout. Ani způsob, jak snížit hlasitost zvuku.

Vyzkoušejte tuto vychytávku, a dejte nám vědět do komentáře, zda Vám vše v pořádku funguje. Konečně si budete moci v tichosti užívat noční hraní.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: techradar.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *