Největší herní únik v dějinách! Herní videa z GTA 6 jsou venku

GTA 6
Uniko mnoho detailů nového GTA 6 / Autor: Victoria_Borodinova / Zdroj: Pixabay

Před dvěma dny začali různí uživatelé zveřejňovat uniklý obsah z nadcházející hry GTA 6. Tento obsah zahrnoval testovací videa a snímky obrazovky. K těmto záběrům jsme se nedostali náhodou, tak jak tomu bývá u smartphonů, ale zcela záměrně. Zveřejnil je totiž teprve osmnáctiletý hacker. Teoreticky se jedná o nelegální obsah, který si Rockstar začal nárokovat, a tak videa z internetu postupně zmizela. Nicméně nám tím bylo potvrzeno, že se opravdu jednalo o oficiální záběry z GTA 6.

Nedávno si mohli uživatelé na webové stránce GTAForums stáhnout ZIP soubor, který měl u sebe popisek v tomto znění: „Zde je 90 záběrů z GTA 6. Je možné, že brzy uniknou další data, zdrojový kód, aktiva GTA 5 a GTA 6 a testovací sestavení GTA 6.

Zdroj: Cowzee777

Na videích jsme mohli vidět, jak postava jménem Luciaro okrádá hosta po boku někoho jménem Jason. Zároveň můžeme vidět časovač odpočítávající do příjezdu policistů. Bohužel nevidíme všechny detaily hry, protože tam jsou jen zástupné symboly, oříznutí a chybějící textury. Ale musíme brát v úvahu to, že se jedná o vývojářské testovací sestavení, které by teoreticky mohl hacker v budoucnu vypustit. Již v minulosti jsme se dozvěděli, že se v nové verzi GTA dočkáme několika nových protagonistů včetně ženy. Stane se tak vůbec poprvé, že některá z hlavních postav hry bude ženou.

Zdroj: Dyllie

Další zajímavou věcí je, že je to stejný hacker, který prolomil systém Uber. Hackerovi je 18 let a má uživatelské jméno ‚teapots2022‘. Po Uberu požadoval, aby zvýšil platy jeho zaměstnanců. Po Rockstaru zatím není zcela jasné, co chce. Prý chce vyjednávat, protože má mnohem více materiálu, který je schopný vypustit do světa.

Jak se mu dařilo prolomit systém takových dvou velkých společností prozatím nevíme, ale vypadá to, že celá situace ještě bude zajímavá. Určitě není v zájmu Rockstaru, aby se testovací verze hry dostala online na internet, a tak uvidíme, co bude Rockstar schopný podniknout, aby se tak nestalo.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *