Konečně! Huawei Mate 50 bude oficiálně představen 6. září. V tomto článku naleznete vše důležité

Huawei Mate 50
Zdroj fotografie: Huawei

Po téměř roce upoutávek, zpráv a úniků přichází řada Huawei Mate 50. Společnost Huawei se z pochopitelných důvodů těžko snaží udržet své portfolio vlajkových lodí na světovém trhu. Téměř před rokem společnost představila řadu Huawei P50. Nyní následně přináší řadu Mate 50.

Společnost Huawei oficiálně naplánovala datum uvedení svých nadcházejících vlajkových lodí na 6. září. Podle úniků informací se dočkáme uvedení modelů Huawei Mate 50, Mate 50E, Mate 50 Pro a Mate 50 Porsche Design RS.


Nenechte si ujít:


Řada Mate 50, technologie fotoaparátu XMage a nový tablet řady MatePad

Od nadcházejících vlajkových lodí společnosti Huawei se očekává skutečně hodně. Společnost sice přišla o partnerství se společností Leica ve prospěch Xiaomi, ale bude reagovat zcela novou vlastní technologií fotoaparátů. Společnost Huawei vytvořila vlastní řadu fotoaparátů XMage, která má zlepšit schopnosti fotoaparátů u nadcházejících vlajkových lodí. Společnost Huawei je známá tím, že v oblasti technologie fotoaparátů dělá skutečné zázraky. Proto jsme velmi zvědaví, co si společnost připraví pro své nové vlajkové lodě. Technologie XMage nahradí algoritmus pro vylepšení fotografií a údajně vytvoří úžasné noční fotografie. Samozřejmě se jedná o spekulace, očekáváme, že 6. září uvidíme skutečné snímky. Huawei Mate 50 bude debutovat novou technologií HiSilicon.

Za zmínku stojí, že nová zařízení mají lehce osvěžit design fotoaparátu. Pokud se zaměříme na přední část, tak Huawei však zachovává opakující se design velkého výřezu v displeji. Podle dosavadních úniků pochází panely od společnosti BOE.

Huawei Mate 50
Oficiální pozvánka na akci / Zdroj fotografie: Huawei

Z hlediska hardwaru může řada Huawei Mate 50 některé uživatele zklamat. Většina posledních zpráv naznačuje, že tento smartphone přinese Snapdragon 888 4G. To je stejný procesor, který dodává výkon některým modelům Huawei P50. Tím telefon bude bohužel zaostávat za většinou vlajkových lodí z roku 2022. Zejména nejnovější zařízení se SoC Snapdragon 8+ Gen 1. Každopádně model Mate 50 Pro má být na některých trzích vybaven procesorem Kirin 9000S. Nevíme, jestli nás čeká nějaké překvapení, ale budeme alespoň doufat. Všechna nová zařízení pravděpodobně přinesou novou technologii nabíjení a velkokapacitní baterie. Na těchto zařízeních se s největší pravděpodobností objeví systém HarmonyOS 3.

Kromě smartphonů série Mate 50 se hovoří také o novém MatePadu Pro s 12,4palcovým displejem, a následně duálním fotoaparátem. Očekáváme, že další úniky se objeví v následujících dnech před vydáním nových smartphonů.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *