Společnost Huawei zahájila masivní výrobu řady Huawei Mate 50

Zdroj fotografie: Huawei

Řada Huawei Mate 50 vstoupila do hromadné výroby. Tuto informaci odhalují a potvrzují interní zdroje. Podle zpráv je také naznačeno, že vlajková loď bude mnohem více používat a podporovat čínské komponenty a technologie.

Podle informací pocházejících z čínského dodavatelského řetězce vysvětluje, že řada Mate 50 vstoupila do hromadné výroby a výrobce technologií Chiense, zvýšil využití místních komponentů pro výrobu tohoto smartphonu.

Kromě toho se také ukazuje, že řada Mate 50 bude napěchovaná nejnovějšími technologiemi pro spotřebitele, stejně jako nejnovějším softwarem, jako je operační systém HarmonyOS 3.0.

V návaznosti na události spojené s americkými sankcemi byla společnost Huawei těžce zasažena problémy v dodavatelském řetězci. Od té doby dodavatelský řetězec destabilizoval obchod s chytrými telefony a výrazně ovlivnil i příjmy samotné.

Společnost Huawei však stále hledala alternativní řešení, jak získat ztracené příjmy zpět. Řada Huawei P50 byla přitom poměrně úspěšná a nyní bude značku udávat reprezentovat modelová řada Mate 50.


Nenechte si ujít:


Ano, nutno říci, že technologie 5G bude v nadcházející chystané řadě Mate 50 pravděpodobně stále chybět, ale ostatní technologie budou jistě a opět konkurovat světu smartphonů a fotografický systém XMAGE údajně nastaví několik vynikajících příkladů v oblasti mobilní fotografie.

Řada Huawei Mate 50 se bude dodávat ve třech klíčových modelech, Mate 50, Mate 50 Pro a Mate 50 RS. Základní model Mate 50 dostane plochý displej s průstřelem uprostřed horní části displeje. Stejně jako to má nyní například model P50. Oproti tomu modely Mate 50 Pro a Mate 50 RS budou mít zaoblený displej, jako měl dříve například model Mate 40 Pro. Ovšem nastane tady jedna výraznější změna, a to že obě zařízení budou mít svůj nový systém výřezu. Opět se nám vrátí „Notch“, který známe například z modelů Mate 20 Pro a Mate 30 Pro.

V současné době všechny tyto modely získaly v Číně potřebnou certifikaci a jsou připraveny k uvedení na trh. Společnost Huawei představí nejnovější řadu Mate 50 už 7. září, a díky tomu se střetne s iPhonem 14. Je zřejmé, proti které společnosti Huawei míří.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: news.mydrivers.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *