Konečně známe výslednou podobu nové řady Honor 90

Honor 90
Honor 70 / Zdroj fotografie: Honor

V tuto chvíli je řada Honor 90 opravdu pod velkým drobnohledem. To především z toho důvodu, že Honor 80 se moc nepovedl a spíše v Číně schytal vlnu kritiky než popularitu. S novou řadou chce tohle čínská společnost změnit, a tak si pro nás připravila nadupaný telefon s některými vlajkovými funkcemi. Celá řada se bude snažit konkurovat OPPO a vivo. Nejnovější uniklé video a fotografie nám odhalily design obou zařízení s tím, že obě vypadají opravdu náramně.

Na levé straně fotografie můžeme vidět základní Honor 90 a na pravé vylepšenou verzi Pro. Honor 90 má taková nudnější záda s velkým leskem a dvěma kruhovými moduly fotoaparátů. První modul má dva snímače, zatímco druhý pouze jeden snímač a LED blesk. Vylepšený Honor 90 Pro má rovněž tři fotoaparáty a LED blesk ve stejném rozpoložení, ale za to má jiný design. Jelikož přibližně v polovině smartphonu se z hladkých zad stávají různě zdobená, což vypadá neobyčejně hezky. I samotné moduly jsou spíše oválného charakteru a minimálně nám se líbí.

https://twitter.com/RODENT950/status/1658422878554017792?cxt=HHwWgMC-uci084MuAAAA

V uniklém videu je k vidění Honor 90 Pro, na který se můžete podívat níže. A na jeho samotném konci je i napsáno datum uvedení nové řady, které je plánováno na 29. května.

https://twitter.com/RODENT950/status/1658737932587376640?cxt=HHwWgICx9Y_XgoUuAAAA

Z předchozích úniků víme, že celá řada Honor 90 bude mít zakřivené displeje s vysokou obnovovací frekvencí a rozlišením 1,5K. Uvnitř zařízení pak nalezneme procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 5G, který se nyní nachází především na vlajkových telefonech, jako je Samsung Galaxy S23 Ultra. Selfie kamerka je umístěná ve výstřelu v displeji uprostřed nahoře.

Snímače na zadní straně Honoru 90 Pro budou pravděpodobně tvořeny 200MPx hlavním fotoaparátem, 50MPx ultraširokoúhlým fotoaparátem a nějakou zbytečnou čočkou pro rozostření pozadí anebo na makro snímky. Dokonce bychom se mohli dočkat 100W nabíjení, mezitím, co základní model by měl pouze 66W.

Pokud dá Honor nadcházející řadě přijatelnou cenovku, tak se o její prodeje vůbec nebojím. Vždyť model Pro na nás působí jako taková částečná vlajková loď, jelikož ani nový Huawei P60 Pro nemá nejnovější procesor od Qualcommu a má nižší rychlost nabíjení. Poslední číselná řada od Honoru u nás byla Honor 70 s tím, že je to už nějakou dobu, tak bychom se nezlobili, kdyby se k nám dostala i řada 90.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 4.7 / 5. Počet hodnocení: 3

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *