Konkurence dostane na frak. Motorola Razr 40 Ultra je něco zcela nového

Motorola Razr 40 Ultra
Zdroj: Motorola

Společnost Motorola se chystá uvést na trh svůj další skládací smartphone s názvem Razr 40 Ultra.  V posledních týdnech došlo k několika únikům informací o specifikacích telefonu. Nejnovější úniky pocházejí od kolegů z redakce WinFuture

Úniky odhalily specifikace telefonu, marketingové snímky a mezinárodní ceny. Ne že by byl Razr 40 Ultra dosud úplnou záhadou. V posledních několika týdnech se o únik telefonu zásadním způsobem zasloužil klíčový tipař Evan Blass. Server WinFuture však nyní získal veškeré podrobnosti o chystaném telefonu Razr, čímž je o krok napřed.

Motorola Razr 40 Ultra
Zdroj: Motorola

Uniklé ceny

Začneme-li cenou, publikace uvádí, že by Razr 40 Ultra mohl v Evropě stát od 1 169 do 1 199 eur. To je téměř stejná cena jako u modelu Razr 2022 při jeho loňském uvedení na trh. Očekává se, že Motorola tentokrát uvede nový skládací přístroj na trh také v USA. Nový telefon Razr by však v USA mohl dostat jiný název. Proslýchá se, že v Severní Americe se bude jmenovat Motorola Razr Plus (2023).

Vzhledem k úniku informací se ceny telefonů Motorola v Evropě a USA obvykle trochu liší. Očekáváme však, že Motorola si za Razr 40 Ultra řekne přibližně 1 200 až 1 300 USD. To je o něco málo více než za Samsung Galaxy Z Fold 4. U modelu Razr však dostanete větší vnější displej. Možná také získáte lepší skládací mechanismus s menším pomačkáním vnitřní obrazovky.

Další specifikace

Nutno říci, že jsou už také dostupné kompletní specifikace telefonu. Nový únik nám například odhalil něco více. Například vnější displej má úhlopříčku 3,6 palce a disponuje neuvěřitelnou obnovovací frekvencí 165 Hz.

Nyní je také potvrzeno, že srdcem telefonu bude Snapdragon 8 Plus Gen 1. Co se týče specifikací nabíjení, tak smartphone údajně získá také 33W rychlé nabíjení a bezdrátové nabíjení. Zbytek specifikací, které unikly již dříve, zahrnuje – duální sestavu primárního fotoaparátu s 12MP + 13MP snímači, 32MP selfie kameru, podporu dvou SIM karet, 3 800mAh baterii a stupeň krytí IP52 pro omezenou ochranu proti prachu a vodě.

Velikán, jak se patří

Motorola Razr 40 Ultra se díky svému elegantnímu designu, výkonnému hardwaru a konkurenceschopné ceně stává působivým přírůstkem na trhu skládacích telefonů. Zatímco čekáme na jeho oficiální vydání, očekávání, že by se mohlo jednat o jedno z nejzajímavějších zařízení letošního roku, stále narůstá. Nezapomeňte sledovat další zprávy a aktualizace o modelu Razr 40 Ultra.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: winfuture.de

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *