Limitovaný test hry Counter-Strike 2 je nyní k dispozici téměř každému hráči CSGO

Counter-Strike 2
Zdroj: Valve

Společnost Valve se blíží k vydání hry Counter-Strike 2 na konci roku 2023. V březnu 2023 byl vydán první omezený test, který byl k dispozici pouze malé skupině hráčů a tvůrců obsahu. Podle nedávného příspěvku CS2 na sociální síti Twitter se společnost snaží pozvat více hráčů, aby se připojili k omezenému testu CS2.

Jak získat Counter Strike 2 Limited test?

Podle příspěvku dostanou pozvánku hráči, kteří mají status Prime a jsou součástí konkurenční dovednostní skupiny ve hře Counter-Strike Global Offensive. Až tuto pozvánku uvidíte v levém horním rohu obrazovky ve hře, můžete na ni kliknout. Poté vás vyzve k ukončení hry a stažení aktualizace Counter-Striker 2, která má velikost přibližně 26 GB.

Stojí za zmínku, že ne všichni aktualizaci obdrželi, včetně mě. Po jejím vydání jsem si odemkl hodnost v CSGO a v současné době čekám na pozvánku. Existuje však možnost, že společnost v příštím vydání otevře testování i pro zbývající hráče.

Co můžeme od této aktualizace očekávat?

Díky tomuto poslednímu omezenému testovacímu vydání mají lidé nyní možnost zahrát si na přepracované mapě Inferno. Hráči nyní mohou získávat body za vítězné hry v nejnovějším režimu Premier. Hra zavádí svůj nový systém pick-and-ban v ranked, který je mnohem rychlejší než v jiných hrách. Kromě režimu pick-and-ban ranked byl oznámen i nový systém hodnocení a příspěvek na Twitteru naznačuje, jak tento nový systém hodnocení funguje. Zůstaňte naladěni na další informace o hře Counter-Strike 2.

Kdy se hry dočkáme?

Přestože hru nestihli vydat hru v létě 2023, zdá se, že se nyní nachází v závěrečných fázích omezeného testu CS2, který byl zpřístupněn téměř všem hráčům CS:GO a byl zaveden systém hodnocení, zdá se, že hra je velmi blízko dokončení. Jako vždy u společnosti Valve není známo žádné nové datum vydání, ale pokud se nenajdou nějaké velké problémy s novou aktualizací, můžete očekávat, že CS2 bude oficiálně spuštěna během několika příštích týdnů.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: forbes.com, twitter.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *