Malér jako vrata. Samsung Galaxy S23 se potýká s problémem fotoaparátu, který znemožňuje jeho plné využití

Samsung Galaxy S23
Zdroj: Samsung

Samsung Galaxy S23 Ultra je na trhu teprve pár dní a už vylézají první potíže. Telefon získal obecně pozitivní hodnocení od všech technologických redakcí. Nutno říci, že také většina poukazovala na jednu věc, a tou je zpoždění závěrky při fotografování v režimu 200 megapixelů.

Zpoždění závěrky Galaxy S23 Ultra lze snadno opravit, ale mohlo by mít vliv na kvalitu snímků

Nyní se zdá, že existuje jednoduchá oprava, která by vám měla umožnit pořizovat snímky, aniž byste se museli potýkat se zpožděním závěrky, které může být pro mnoho lidí používajících Galaxy S23 Ultra problémem.

Ice Universe objevil vychytávku a pro snížení zpoždění závěrky si budete muset stáhnout aplikaci Samsung Camera Assistant z obchodu Galaxy Store.  Tato aplikace je modul, který přináší zcela nové funkce, díky nimž má být celkový zážitek z používání fotoaparátu jmnohem lepší.

Po stažení aplikace do telefonu Galaxy S23 Ultra stačí zajistit, aby telefon při pořizování snímků upřednostňoval rychlost před kvalitou, a můžete začít. Níže si ji můžete prohlédnout v akci.Je důležité vědět, že upřednostnění rychlosti před kvalitou může mít negativní dopad na kvalitu obrazu, ale nejsme si jisti, o kolik. Pokud vás však zpoždění závěrky trápí, zdá se, že použití asistenta fotoaparátu v zařízení Samsung Galaxy S23 Ultra je dobrým způsobem, jak se ho prozatím zbavit.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: wccftech.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *