Milé překvapení. Niceboy odhalil cenově dostupná sluchátka, která nabídnou výdrž až 50 hodin

Niceboy
Zdroj: Niceboy

Značka Niceboy představila novou generaci bezdrátových sluchátek přes uši. Niceboy HIVE Prodigy 4 jsou k dostání ve třech barevných variantách, využívají nejmodernější Bluetooth 5.3 a výdrž baterie dosahuje až 50 hodin.

HIVE Prodigy 4 – pohodlná sluchátka s výdrží až 50 hodin

Černočerná Black Onyx, jemná Pink Sakura a elegantní White Mist – to jsou barevné varianty, které HIVE Prodigy 4 nabízí. Sluchátka jsou určená ke každodennímu používání. Velký důraz výrobce kladl především na výdrž – ta se pyšní až 50 hodinami na jedno nabití. Náušníky jsou flexibilní s nastavitelným hlavovým mostem a jsou na nich umístěny prvky pro ovládání hlasitosti, přeskakování skladeb a přijímání hovorů.

Niceboy
Zdroj: Niceboy

Kvalitní zvuk a stabilní připojení

Sluchátka HIVE Prodigy 4 disponují technologií MaxxBass, která zvýrazňuje nižší frekvence ve zvukovém spektru, což zajišťuje dojem hutných basů v kombinaci s čistými středními a vysokými tóny. Díky tomu zní hudba ze sluchátek dynamicky a vyváženě.

Moderní technologie BT 5.3 zaručuje rychlé a stabilní připojení. Za zmínku stojí i automatické párování – sluchátka HIVE Prodigy 4 se sama po zapnutí připojí k poslednímu spárovanému zařízení. Samozřejmostí je handsfree telefonování a podpora hlasových asistentů Siri a Google Assistant.Klíčové vlastnosti:

  • Bezdrátová sluchátka přes uši
  • Technologie MaxxBass
  • Spolehlivý bezdrátový přenos s Bluetooth 5.3
  • Výdrž až 50 hodin
  • Podpora hlasových asistentů Siri a Google Assistant
  • Integrovaný mikrofon pro handsfree telefonování
  • Ovládání přímo na sluchátkách
  • Autopárování

Sluchátka Niceboy HIVE Prodigy 4 pořídíte za 1199 Kč.

Konkurenti

Niceboy má v této oblasti jistou výhodu. Za dlouhá léta si na českém trhu vybudoval silné postavení díky svým kvalitním produktům. To sice neznamená, že nemají konkurenci, ale zákazníci k této značce přihlížejí mnohdy s velkém respektem. Pokud jde o tyto nová sluchátka, tak v této cenové hladina mají skutečně silnou konkurenci.

Jako první se sluší zmínit sluchátka od společnosti LAMAX Blaze2 Black. Ty jsou na našem trhu velmi populární, ale oproti modelu od Niceboy nemají tak dlouhou výdrž a frekvenční rozsah. Další za zmíňku stojí sluchátka Madison MAD-HNB100. Ty mají sice oproti Niceboy větší citlivost, ale Niceboy je poráží opět svoji výdrží a nejnovější verzi BT 5.3. Madison nabízí pouze verzi BT 4.1 Tyto sluchátka budou hlavními konkurenty pro nový model od společnosti Niceboy.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: Svět Huawei

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 2

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *