Na YouTube si nyní zahrajete hry

YouTube
Autor fotografie: Sam riz / Zdroj fotografie: Pixabay

YouTube je docela významnou společností, která zcela otevřeně kritizuje blokátory reklam. V posledních měsících proti nim začala významně zbrojit těmi nejrůznějšími způsoby. Například uživatel, který měl zapnutý AdBlock, si nemohl pustit video. YouTube ho totiž dále nepustilo. Nyní chce americká společnost udělat verzi Premium bez reklam pro uživatele ještě zajímavější, a tak spouští službu, která by měla nalákat více uživatelů k předplatnému.

Tou službou jsou hry, díky kterým získáte ještě lepší zážitek ze služby Premium. Takže pokud si YouTube nepředplácíte, tak jsou pro vás hry těžko dosažitelné. Nicméně plno uživatelů na sociálních sítích uvedlo, že obdrželi oznámení o tom, aby si novou službu aktivovali na kartě Nastavení.

YouTube vsadilo na taktiku Netlixu

YouTube Playabales je ve své podstatě jen přidanou hodnotou, která samotnou společnost nestojí skoro nic. Jedná se o stejnou taktiku, kterou uplatnil Netflix. Ten rovněž do své streamovací služby přidal tři hry, které ji měly zatraktivnit. Avšak YouTube se liší v tom, že hry mají svou vlastní sekci v rámci aplikace, ale také na webu. Když se do ní dostanete, tak potom vesele můžete hrát arkádové hry.

Nejlepší na tom je, že nemusíte nic stahovat. Všechny hry poběží přímo v aplikaci YouTube nebo v prohlížeči na počítači. V tuto chvíli je dostupná pouze jedna z 37 her, které se v budoucnu doplní. Momentální jedinou hratelnou hrou jsou Angry Birds Showdown. A na základě popularity u uživatelů se buď nový nápad zruší nebo se zavede trvale. Čas na rozhodnutí si společnost ponechala do 28. března 2024. Pokud by ji uživatelé nevyužívali, tak by se zrušila.

Atraktivnost těchto her by se mohla značně zvýšit ve chvíli, kdy by se o něco hrálo. Nyní není rozdíl mezi aplikací z Google Play nebo YouTube. Kdyby americká společnost vymyslela nějaké interní soutěže jen v rámci samotné aplikace, tak by to mohlo být pro lidi značně atraktivnější. Jestli hry na svém YouTube ještě nemáte, tak nezoufejte. Předpokládáme, že se tato služba bude zavádět postupně.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com, gsmarena.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *