Netflix začal nově testovat hry na jeho platformě

Netflix
Autor: Tumisu / Zdroj: Pixabay

Netflix je tím nejlepším, co můžete v rámci streamingových platforem získat. Alespoň tohle by vám řekla drtivá většina uživatelů, a aby byl ještě lepší, tak musí neustále vymýšlet nové možnosti jeho streamovací platformy. A to se mu nyní, jak se zdá, povedlo.

Rozhodl se totiž pro své uživatele zpřístupnit hraní her přímo na jeho platformě. Prozatím se nová funkce testuje pouze v Kanadě a Velké Británii. Konkrétně známe i hry na testování, kterými jsou Oxenfree a Molehew’s Minig Adventure. Zatímco Oxenfree na Steamu je, tak druhou zmíněnou hru byste tam hledali marně.

Netflix představil mobilní telefon jako ovladač pro ovládaní hry v televizi, čímž se najednou z obou zařízení stávají jakési interaktivní herní nástroje. Ti, kteří budou chtít hrát hry na obyčejném PC nebo Macu, tak si vystačí s klasickou myší a klávesnicí. Hry budou dostupné na široké škále televizí, jako jsou Amazon Fire TV, Chromecast s Google TV, LG TV a Samsung Smart TV. Nicméně počítáme s tím, že v konečném seznamu budou i další značky, jako je Hisense.

Omezená beta má za cíl otestovat novou technologii, ale také postupně vylepšovat zážitek všech členů platformy. Sice je to pro Netflix teprve začátek cesty, ale i přesto jsou na výsledek zvědaví všichni. Jen přeci, když si chci zahrát hru, tak kvůli tomu nebudu otevírat streamovací platformu, ale to chce zřejmě americká společnost časem změnit.

Dále je to skvělá forma toho, jak na svou platformu dostat ještě více reklam. Všichni víme, jaké to je, když hrajeme hry na telefonu a vyskakují na nás otravné reklamy. Věřím tomu, že v tomto případě by mohl Netflix využít něčeho podobného.

Netflix už začíná přestávat být jen o filmech. Jde na novou vlnu, u které počítá, že se chytne hodně lidí, tak uvidíme, jestli se s tímto trefil. Jaký názor na celou situaci máte vy? Dejte mi to vědět do komentářů.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com, about.netflix.com

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *