Vývoj GTA 6 je v plném proudu a nastaví novou laťku pro celou herní sérii, říká šéf Take-Two

GTA 6
Autor: Victoria_Borodinova / Zdroj: Pixabay

Zdá se, že společnost Rockstar Games nelhala, když tvrdila, že pracuje na dalším dílu Grand Theft Auto. Šéf společnosti Take-Two Interactive, která Rockstar vlastní, tento týden investorům potvrdil, že hra je na cestě a má být ještě lepší než všechny předchozí díly dohromady.

Během hovoru o finančních výsledcích se společnost nevyjádřila k tomu, kdy hra vyjde, ale mohlo by to být dříve, než se původně očekávalo. Strauss Zelnick, generální ředitel společnosti Take-Two, řekl investorům: „Prodeje hry Grand Theft Auto V jsou tak silné, že k dnešnímu dni se prodalo téměř 170 milionů kopií.“

Strauss Zelnick dále v rozhovoru pokračoval: „Vývoj dalšího dílu série Grand Theft Auto (GTA 6) je v plném proudu a tým Rockstar Games je odhodlán opět nastavit tvůrčí měřítka pro celou sérii, náš průmysl a veškerou zábavu, stejně jako se to podařilo vydavatelství s každým z jeho titulů.“


Bude Vás také zajímat:


Potvrzuje se tak prohlášení společnosti Rockstar ze začátku tohoto roku, že pokračování je na cestě. Šéf Take-Two však nabídl jen málo podrobností o hře nebo o tom, kdy vyjde.

Oznámení společnosti Take-Two také nijak nepotvrdilo zjevné úniky informací o hře, které naznačovaly, že GTA 6 bude mít první hratelnou ženskou hrdinku v sérii a bude se odehrávat ve Vice City inspirovaném Miami.

Reportér agentury Bloomberg Jason Schreier prozradil, že hra bude inspirována příběhem Bonnie a Clydea a bude obsahovat dvě hratelné postavy, včetně latinskoamerické ženy. Zda je tato informace pravdivá, to se dozvíme až časem s dalším únikem informací.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: dailystar.co.uk

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *