Niceboy odhalil novinky, které jsou zaměřené na hráče. Novou herní myš a hned dvoje sluchátka

Niceboy
Zdroj: Niceboy

Značka Niceboy aktuálně představuje herní myš nové generace ORYX M666 Daemon 2 s ultralehkým honeycomb designem a dále přidává i dva zástupce do sekce herních sluchátek – ORYX X220 Iris a ORYX X330 Cubix.

ORYX M666 Daemon 2 – ultralehký design pro rychlejší reakci

Rychlá, lehká a přesná – to vše slibuje nová generace herní myši Niceboy ORYX M666 Daemon 2. Myš má ultralehký honeycomb design, nízkou hmotnost 72 g (bez kabelu) a zrychlení dosahuje hodnoty 15G. Pro okamžité změny rychlosti je myš osazena tlačítkem pro přepínání mezi šesti úrovněmi citlivosti. Celkové ovladatelnosti myši přidává i osazení teflonovými kluznicemi, které zachovávají vysokou pohyblivost na jakémkoliv povrchu.

Tvar myši je navržen pro praváky. Honeycomb design zároveň zajistí provzdušnění ruky a hráč si tak může užívat hodiny a hodiny ve virtuálním světě. Díky softwaru ORYX si hráč může nakonfigurovat myš podle svých představ. Vlastní RGB podsvícení, libovolné naprogramování 7 tlačítek se standardním umístěním či nastavení úrovní DPI.

Niceboy
Zdroj: Niceboy

Herní myš ORYX M666 Daemon 2 pořídíte za 499 Kč.


ORYX X220 Iris – zvuk, který vás vtáhne do hry

Sluchátka Niceboy ORYX X220 Iris disponují širokým frekvenčním rozsahem, takže hráč slyší jak nejtišší kroky, tak nejhlučnější exploze s úžasnou detailností. Náušníky svým tvarem objímají ucho, jsou prostorné a pohodlné. Hlavový most je možné si přizpůsobit podle potřeby. Sluchátka jsou potažena kvalitní PU kůží a hráče potěší i nadstandardní délka kabelku – 2,2 metrů.

Sluchátka jsou vybavena flexibilním mikrofonem, který zaručí bezproblémovou komunikaci během online her, LED osvětlení dodává sluchátkům styl a dotváří atmosféru při hraní.  

Niceboy
Zdroj: Niceboy

Sluchátka X220 Iris pořídíte za 599 Kč.


ORYX X330 Cubix – virtuální 7.1. zvuková magie

Herní sluchátka ORYX X330 Cubix disponují funkcí virtuálního prostorového 7.1. zvuku, který poskytuje strategickou výhodu v herním prostředí. Tato funkce umožní hráči vnímat okolní zvuky z různých směrů a rozlišovat jejich polohu a vzdálenost. Díky ORYX softwaru je možné si navíc nastavit zvuk podle individuálních představ či zvolit už speciálně přednastavený mód.

Únik do virtuální reality zpříjemní odolná a příjemná konstrukce sluchátek a o svobodu pohybu se postará kabel s nadstandardní délkou 2,2 metrů. Náušníky jsou vyrobeny z kvalitní PU kůže, hlavový most si může každý hráč přizpůsobit tak, aby mu sluchátka seděla pohodlně na hlavě. Nastavitelný flexibilní mikrofon pomůže k ještě lepší komunikaci se spoluhráči.

Niceboy
Zdroj: Niceboy

Herní sluchátka ORYX X330 Cubix za 899 Kč.


Konkurence:

Niceboy to v této oblasti nebude mít vůbec snadné. V oblasti herních myší mu hravě šlape na paty například společnost A4Tech se svým modelem Bloody V3, který je v herní komunitě velmi oblíbený. Nutno podotknout, že nová myš od Niceboy nabízí oproti zmíněné konkurenci 7200 DPI a je výrazně lehčí. Nový model ORYX M666 Deamon 2 váží pouhých 72 g. Kdežto jeho hlavní rival je proti tomu skutečný tlouštík, Bloody V3 nabízí hmotnost 155 g, které v ruce při delším hraní už negativně cítíte.

V oblasti herních sluchátek je konkurence skutečně veliká. V tomto segmentu bude muset Niceboy zabojovat. Osobně si myslíme, že největším konkurentem pro jeho nejnovější sluchátka bude společnost LAMAX a například její model Heroes Defender 1. Ten je mezi hráči v současnosti velmi oblíbený. Niceboy bude proti němu bojovat lepším frekvenčním rozsahem a kvalitnějším zpracováním. Navíc model ORYX X330 Cubix nabízí oproti LAMAXu zvuk 7.1. Proto věříme tomu, že si Niceboy na svojí stranu přitáhne další nové zákazníky.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: Svět Huawei

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *