Nový chytrý náramek Huawei Band 7 dokáže překvapit

Huawei Band 6
Huawei Band 6 / Zdroj fotografie: Huawei

Společnost Huawei včera oficiálně oznámila, že 28. dubna uspořádá zahajovací konferenci. Huawei na této akci odhalí Huawei Mate Xs 2 a také Huawei Smart Screen V Pro. Nebudou to však jediná představená zařízení na této akci. Dále se očekává, že zde bude odhalen Huawei Band 7.

Podle nedávných zpráv z Číny má nejnovější náramek tloušťku menší než 1 cm. Dále toto zařízení váží pouhých 16 g a podporuje 96 sportovních režimů. Podporuje také aplikace pro zdravý životní styl, platby WeChat a AliPay. Tyto platby jsou prozatím dostupné pouze na některých trzích.

O tomto chytrém náramku zatím není mnoho zpráv. Většina informací se týká ohledně spekulací, a neoficiálních úniků. Samozřejmě, od stupňujícího zákazu Huawei ze strany USA není společnosti věnována taková velká pozornost. To je důvod, proč jeho zařízení před vydáním vykazují malé nebo žádné úniky.

Huawei Band 7
Opoutávka na nový Huawei Band 7 / Zdroj fotografie: Rodent 950 (se souhlasem)

Předchozí Huawei Band 6 Pro přišel na náš trh s 1,47palcovým AMOLED displejem a měkkým silikonovým řemínkem šetrným k pokožce. Huawei Band 6 Pro je vybaven funkcemi monitorování srdečního tepu a kyslíku v krvi. Toto zařízení je také dodáváno s vestavěným teplotním senzorem, který podporuje detekci povrchové teploty pokožky a odhad tělesné teploty. Hardwarová optická čtečka HUAWEI TruSeen 4.0 a inteligentní algoritmus pro úsporu energie podporují monitorování kyslíku v krvi za každého počasí. Automaticky vydá varování, když je uživatel v podmínkách, kdy má nízkou hladinu kyslíku v krvi. Náramek má funkci inteligentního sledování tepové frekvence. Může také provést několik lékařských měření včetně predikce rizika fibrilace

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: ithome.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *