Nubia představil nový smartphone zaměřený na hudbu

Nubia
Zdroj: Nubia

Nubia, jakožto jeden z účastníků MWC 2024, představila svůj nový hudební smartphone se jménem Nubia Music. Je to jedinečné zařízení s pouhou cenovkou 149 dolarů. Vyniká svým výrazným designem modulu reproduktoru a kamerovým modulem připomínajícím gramofon. Telefon se chlubí výraznými zády a dvěma 3,5mm Jacky na horní straně pro pohodlné sdílení zvuku.

Srdcem a samotnou podstatou celého telefonu je jeho reproduktorový systém, o kterém společnost uvádí, že nabízí úroveň hlasitosti až o 600 % vyšší než u jiných výrobců telefonů. Zařízení je navrženo pro sdílené zážitky z poslechu s tím, že má algoritmus řízený umělou inteligencí, která zajistí optimální zpracování frekvencí. Tento důraz na zvuk odlišuje Nubii od všech dalších výrobců smartphonů na trhu.

V rámci specifikací má Nubia Music procesor od UNISOC, který je spárován s 8GB RAM a 128GB nebo 256GB interním úložištěm. Zařízení má 6,6palcový HD+ LCD displej, který uživatelům poskytne plynulý vizuální zážitek. Na zadní straně je dostupný 50MP hlavní snímač, který uživatelům údajně nabídne vysokou kvalitu pořizování fotografií a videí. Dalším zajímavým aspektem telefonu je jeho robustní 5000mAh baterie, která zajistí dlouhou výdrž telefonu, a vy se tak nebudete muset starat o časté dobíjení. A jako bonus telefon podporuje zvukové efekty DTS:X Ultra, což umožní uživatelům vychutnat si ještě lepší zvukový zážitek.

Tento telefon je vhodný pro někoho, kdo nemá rád všednost a potrpí si na něčem neobyčejném. Nubia taky vyšla vstříc lidem, kteří do telefonu nechtějí investovat moc peněz, což je zas na druhou stranu škoda. Ne každý si potrpí jenom na zvuk. Velké většině uživatelů záleží i na fotoaparátech či výkonu, a tak si myslím, že Nubia mohla nasadit alespoň lepší procesor. Nicméně model Music je i přesto zajímavým telefonem, který uspokojí mnoho uživatelů.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com, androidpolice.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *