Ostuda jako hrom. Nový telefon od Realme bude mít téměř desetkrát výkonnější nabíjení než nejlepší zařízení od Samsungu

Realme
Jeden ze smartphonů společnosti Realme / Zdroj fotografie: Realme

V dnešní době se telefony nabíjí opravdu rychle. Já osobně si dovolím tvrdit, že mi 40W nabíjení zcela vyhovuje. Nižší bych už nechtěl a vyšší nepotřebuji. Nicméně takto to nevnímají jiní spotřebitelé, kteří chtějí to nejlepší. Čínské společnosti pochopily, že nikdy nevytvoří baterii, která bude ideálně tenká s velkou kapacitou, a tak se rozhodly pro ultra rychlé nabíjení, které nemá obdoby.

V dnešní době už máme spoustu smartphonů se 150W nabíjením, ale zajímavým faktem určitě je to, že nejvyšší nabíjení má telefon střední třídy. Naposled zvýšilo laťku Xiaomi potažmo Redmi, když představilo jeho nový smartphone Redmi Note 12 Explorer Edition s podporou 210W nabíjení. Ke vší smůle společnosti se však smartphone na vrcholu dlouho neudrží. Realme má totiž v plánu představit monstrum s 240W nabíjením. V porovnání se Samsungem a jeho 25W nabíjením je to opravdu směšné, jelikož i nejnovější řada Samsung Galaxy S23 nebude výjimkou.


Nenechte si ujít:


Nejnovější typ nabíjení má dostat Realme GT Neo 5. O něm moc podrobností prozatím nemáme, ale aspoň máme první informace o tom, kdy bude nové nabíjení představeno. Má se tak stát už 5. ledna v Číně ve 14:30 místního času.

Realme nepotvrdilo, že se nového standardu nabíjení dočkáme 5. ledna. I přesto očekáváme, že značka představí své 240W nabíjení. Realme je známé tím, že přímo soutěží s Xiaomi v oblasti rychlonabíjení. Proto můžeme očekávat, že Realme GT Neo 5 může být velmi atraktivním zabijákem vlajkových lodí.

Nový standard nabíjení je pro Realme velkým skokem. Společnost však již nyní patří mezi nejlepší z hlediska nabíjení. Realme GT Neo 3 má rychlost nabíjení v podobě 150 W. Tak rychlé nabíjení je založeno na technologii Oppo SuperVOOC. Bude nové 240W nabíjení také dalším dílem odborníků z laboratoře inženýrů SuperVOOC? Pokud tomu tak opravdu bude, můžeme očekávat, že tuto technologii bude využívat OnePlus i Oppo.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

4 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *