Podívejte se na tři připravované smartphony tento týden

smartphony
Honor Magic Vs / Zdroj fotografie: Honor

Zhruba měsíc jsme se nedočkali žádných nových smartphonů na trhu. To by se mělo tento týden změnit, jelikož tři významní výrobci uvedli, že představí své nové řady smartphonů. Ti výrobci jsou Vivo, Honor a Oppo. Všechny smartphony budou oficiálně uvedeny v Číně. Očekáváme, že se později dostanou na další trhy.

1. Řada Vivo X90

Uvedení řady Vivo X90 je naplánováno na 22. listopadu. Bude se živě vysílat na populárních čínských platformách pro streamování videí a sociálních sítích. Očekává se, že řada bude zahrnovat tři modely, mezi které se řadí Vivo X90, Vivo X90 Pro a Vivo X90 Pro+. První dva modely jsou údajně poháněny procesorem MediaTek Dimensity 9200, zatímco poslední bude v sobě mít Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2.

Přestože budou mít všechny modely různé snímače fotoaparátu, tak každý dostane technologii Zeiss T* se softwarovým zpracováním obrazu Zeiss. Řada Vivo X90 údajně dostane software OriginOS 3 založený na Androidu 13 a ponese podporu pro 120W rychlé kabelové nabíjení.

2. Honor 80 a Magic Vs

Konference Honoru je plánována na 23. listopadu. Událost bude živě přenášena na čínských sociálních médiích a platformách pro streamování videa. Honor potvrdil, že představí hned dva smartphony, konkrétně řadu Honor 80 a Honor Magic Vs. První je řada smartphonů vyšší střední třídy až té vlajkové, zatímco druhý je skládací telefon.

Očekáváme tři modely – Honor 80 SE, Honor 80 a Honor 80 Pro. První dva jsou údajně poháněny čipovými sadami Qualcomm Snapdragon 782G (nepředstavený) a ten poslední Snapdragonem 8 Plus Gen1.

Očekává se, že Honor 80 Pro bude vybaven dvěma předními 50MPx fotoaparáty a 160MPx primárním fotoaparátem. Honor Magic Vs bude zase Honor Magic V s některými vylepšenými vlastnostmi

3. Oppo Reno 9

Konference, na které se představí Oppo Reno 9, je v Číně naplánována na 24. září. Řada Oppo Reno 9 by se měla skládat ze tří telefonů – Oppo Reno 9, Oppo Reno 9 Pro a Oppo Reno 9 Pro+.

Tyto tři telefony jsou údajně poháněny čipy Snapdragon 778G, Dimensity 8100 Max a Snapdragon 8+Gen 1. Model Pro+ bude mít 4 700mAh baterii s podporou 80W rychlého kabelového nabíjení. Všechny tři modely se budou chlubit zakřiveným 120Hz displejem.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Štítky:, , ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *