První smartphone střední třídy dostane satelitní připojení. Huawei Nova 12 odhaluje své specifikace

Huawei
Zdroj: Huawei

Společnost Huawei se chystá na domácím trhu uvést nové smartphony střední třídy pod označením Nova. Tyto nové smartphony se budou jmenovat Nova 12 a Nova 12 Pro a údajně je budou pohánět vlastní čipy Kirin společnosti Huawei.

Nový únik z Weibo nyní odhalil klíčové specifikace obou těchto zařízení. Únik pochází od tipaře Moorish Sky v podobě reklamního plakátu a odhaluje, že oba modely Huawei Nova 12 a 12 Pro budou vybaveny displejem s obnovovací frekvencí 120 Hz chráněným sklem Huawei Kunlun.

Pod kapotou modelu Pro bude Kirin 9000S, který je už plně využit ve vlajkovém modelu Huawei Mate 60 Pro, Mate X5 Foldable a MatePad Pro 13.2. Naproti tomu Nova 12 bude údajně vybavena novým čipem Kirin 830 střední třídy. Základní model bude údajně vybaven baterií s kapacitou 4 800 mAh a 88W rychlonabíjením, zatímco model Pro bude mít baterii s kapacitou 4 900 mAh a 100W rychlonabíjením.Co se týče nastavení fotoaparátu, je odhaleno, že základní model je vybaven 50MP primárním fotoaparátem spárovaným s 8MP snímačem a 12MP snímačem. Naproti tomu model Pro bude vybaven dvěma 50MP snímači, pravděpodobně pro primární a ultraširokoúhlý fotoaparát, spárovanými s 12MP snímačem.

Vpředu budou oba smartphony vybaveny 60MP snímačem pro kvalitní selfie, který bude schopen natáčet videa v rozlišení 4K. Model Nova 12 Pro bude mít také další snímač fotoaparátu na přední straně. V neposlední řadě plakát prozrazuje, že oba tyto smartphony budou vybaveny satelitním připojením prostřednictvím obousměrných zpráv.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: gizmochina.com, huaweicentral.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Štítky:, , ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *