Řada Huawei Mate 50 byla vyprodána během několika sekund

Huawei Mate 50
Zdroj fotografie: Huawei

Chytré telefony Huawei Mate 50 si již mezi zákazníky vytvořily zvláštní zákoutí. Tato náklonnost uživatelů vzrostla natolik, že se řada Huawei Mate 50 ve včerejším prodeji vyprodala během několika sekund bez ohledu na jejich cenovku.

Ano! Během několika sekund se celá řada Mate 50 stala vyprodaným produktem. Podle posledních zpráv se několik prodejen Huawei udivovalo mezi nespočtem zákazníků. Na zbrusu nový vlajkový model se stály dlouhé fronty čekajících. Někteří blogeři na Weibo také sdíleli přeplněné snímky z prodejen Huawei.

Pokud se bavíme o ceně, pak se řada Mate 50 nepočítá mezi cenově dostupné telefony. Nicméně díky úžasným implementacím a dynamickým funkcím, které společnost do ikonické řady shromáždila, se lidé nadchli a shlukli se kolem obchodů.


Nenechte si ujít:


V důsledku toho první várka smartphonů Mate 50 čítala 4 miliony kusů. To však bylo jen číslo, protože v mžiku byla celá řada Mate 50 vyprodána. Pro společnost i provozovatele obchodů to nebylo nic menšího než kouzlo.

Na druhou stranu společnost Huawei okamžitě zvýšila výrobní aktivitu řady Mate 50. Uživatelé tak nemusí být zklamáni výrazným zpožděním. Kromě toho bude společnost v nadcházejícím období nadále zvyšovat skladové zásoby i dodávky smartphonů na další trhy.

Rovněž vidíc šílenství spotřebitelů po řadě Mate 50, přijala společnost Huawei předsevzetí překročit 10 milionů prodaných kusů. Nakonec, pokud se toto prohlášení promění ve skutečnost, pak by společnost byla schopna překonat svůj rekord z posledních dvou let. Uvidíme, co si pro čínského výrobce připraví čas.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: news.mydrivers.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *