Řada Huawei Mate 70 bude využívat 3D prostorový zoom a vylepšený periskopový objektiv

Huawei Mate 70
Zdroj: Huawei / Huawei Mate 60

Nový únik informací o řadě Huawei Mate 70 říká, že vlajková řada bude pravděpodobně využívat funkci 3D prostorového zoomu. Vrhá také světlo na další parametry chystaných telefonů včetně displeje, nabíjení, optického rámce a vylepšení souvisejících se softwarem.

Tipér @SmartPikachu na Weibo naznačuje, že příští řada Mate by mohla být plná zásadních vylepšení oproti předchůdcům. Může využívat optimalizované bezdrátové nabíjení a proměnlivou clonu nové generace. Očekává se také příprava vylepšeného periskopového objektivu.

V reakci na komentář tipér napověděl, že zážitek z fotografování u řady Mate 70 bude lepší než u řady Pura 70. Huawei prý použije nové připravované senzory fotoaparátu OmniVision, které v konečném důsledku vylepší celkové funkce fotoaparátu.

Na přední straně smartphonů Mate 70 se objeví také 3D čočka pro rozpoznávání obličeje. Tato funkce je však v současné době ve fázi vývoje. Další vstupy naznačují užitečnou funkci 3D prostorového zoomu pro řadu Huawei Mate 70. Zdá se, že s novou řadou společnost vylepší i zvukový a obrazový zážitek. Tato schopnost má za cíl překročit 2D filtry a nabídnout pohlcující kvalitu videa.

Dřívější vstupní informace odhalily, že blížící se řada Mate bude využívat obrazový čip ISP, který posílí záznam videa. Očekává se, že 3D prostorový zoom posune fázi natáčení na další úroveň. Leaker také uvádí, že všechny modely Mate 70 budou využívat satelitní komunikaci. Není jasné, zda společnost přidá nové funkce jako řada Pura 70 (odesílání satelitních snímků), nebo zůstane u funkcí satelitního volání.

Stejně jako jeho předchůdci může řada Huawei Mate 70 přinést čtyři modely. Tři z nich včetně telefonu Ultimate Design by mohly využívat zakřivené zobrazovací panely, zatímco standardní verze mohou přijmout plochý displej s rozlišením 1,5K. Další podrobnosti, jako jsou nové čipy Kirin, vysoký výkon a funkce umělé inteligence, zatím nejsou známy.

Huawei vybaví řadu Mate 70 operačním systémem HarmonyOS NEXT. Přesné údaje o výše uvedených parametrech jsou pod pokličkou. I když v následujících dnech může být vše jasnější. Zůstaňte naladěni na další podrobnosti k této záležitosti.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: php.cn, huaweicentral.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *