Řada Samsung Galaxy S24 dorazí s vylepšenou umělou inteligencí

Samsung
Autor: Obi Onyeador / Zdroj: Pexels

Umělá inteligence začíná být významnou součástí našich každodenních životů. Od uvedení ChatGPT se toho v této oblasti hodně změnilo. Plno značek se snaží zavést umělou inteligenci do svých zařízení, a nyní je na řadě Samsung s jeho vlajkovou řadou Galaxy S24. Všechny tři modely – Galaxy S24, Galaxy S24+ a Galaxy S24 Ultra budou nejinteligentnějšími smartphony od jihokorejského giganta. Nabídnou spoustu vylepšení v oblasti AI.

Jako první novinky o nadcházející řadě sdílel web SamMobile. Podle něj budou umět nové smartphony vytvářet příběhy z pouhých pár klíčových slov. Tuto funkci můžete znát z ChatGPT a Google Bard. Slibuje nám bezproblémový a nápaditý uživatelský zážitek, který by mohl změnit naše každodenní interakce s telefonem.

Další zajímavostí AI v nových smartphonech bude to, že dokáží převést text na obrázek. Tao funkce otevírá kreativcům větší obzory. Dále bude umět přepsat hlas na text. Bude mít zvýšenou přesnost a přirozenější vnímání, a to vše díky pokročilejší AI. Nejenom, že tato změna slibuje jednodušší komunikaci, ale také je příslibem toho, že technologie budou inkluzivnější.

Bixby pro Samsung jako priorita

Další prioritou Samsungu je Bixby, virtuální asistent Samsungu, který bude hrát důležitou roli v uživatelském prostředí řady S24. Některé zprávy dokonce uvádí, že se Bixby vyvíjí tak, aby se dokázal zapojit lidštěji do komunikace s uživatelem. Spoustě uživatelů rozšířená integrace umělé inteligence může pomoct a zároveň usnadnit život.

Všechny nové zprávy o řadě Galaxy S24 vypadají zajímavě. Uživatele prozatím může nejvíce těšit Bixby, které podtrhuje odhodlání společnosti s prací s umělou inteligencí. Pokud ji Samsung opravdu zavede natolik razantně, tak je pravděpodobné, že se jej konkurence pokusí dohnat. To znamená nové odvětví, ve kterém si výrobci telefonů můžou konkurovat.

V minulosti se dostaly na povrch i zprávy, které uváděly, že by Google mohl nahradit Microsoft v telefonech od jihokorejského giganta. Ty se nakonec vyvrátily, a Google tak zůstal v Samsungu dál.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com, sammobile.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *