Samsung brzy vydá další model do jeho oblíbené řady Fan Edition

Fan Edition
Zdroj fotografie: Samsung

Ohledně telefonu Samsung Galaxy S23 FE panovala velká nejistota. Té nás naštěstí zbavil Justin Hume, viceprezident pro mobilní zařízení Samsung v Jižní Africe, který v rozhovoru pro web Android Authority potvrdil existenci nového zařízení. A to ve chvíli, kdy byl dotázán na rozdíl ve velikosti Samsungu Galaxy A54 5G a Galaxy S23.

Poslední model Fan Edition je Samsung Galaxy S21, kterého jsme se oficiálně dočkali už v lednu 2021. Od té doby bylo ticho po pěšině ohledně následujícího modelu. Jihokorejská společnost nikdy nevydala oficiální prohlášení, proč Galaxy S22 FE nepředstavila. Můžeme však předpokládat, že to bylo zčásti kvůli zpackaným procesorům nebo také celosvětové inflaci, která ovlivňuje trh s telefony.

Nedávné úniky hovoří o tom, že Galaxy S23 FE budou postupně vycházet v různých částech světa. Vůbec první uvedení bude již v tomto čtvrtletí a to buď v srpnu nebo září. Nicméně podle nás to bude již v srpnu, jelikož se mnoho telefonu nevydává, a tak bude mít nový Samsung hladkou cestu. Uvedení ovšem nebudou jednotná, takže na nějakých menších trzích může být nový fanouškovský model uveden až o několik měsíců později.

Z posledních informacích víme, že Galaxy S23 FE bude mít 6,4palcový S-AMOLED displej s rozlišením FHD+ a obnovovací frekvencí 120 Hz. V obrazovce bude mít telefon zabudovaný 32MP přední fotoaparát s tím, že vzadu se budou nacházet hned tři fotoaparáty. Ten hlavní by měl umět optickou stabilizaci OIS. Vnitřek zařízení zas bude tvořen čipem Exynos 2200 případně Snapdragonem 8 Gen 1. To se bude lišit v závislosti na trhu. Čipy budou fungovat v konfiguraci s 6GB nebo 8GB RAM společně s 256GB interním úložištěm UFS 3.1.

Dostatečnou výdrž vám zaručí baterie o kapacitě 4500 mAh s podporou 25W kabelového nabíjení, 15W bezdrátového nabíjení a reverzního bezdrátového nabíjení. Softwarová stránka je tvořena One UI 5.1. založeném na Androidu 13. To uživatelům slibuje plynulé uživatelské prostředí.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com, androidauthority.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *