Samsung uvede příslušenství s tematikou Pokémonů

Samsung
Příslušenství s tematikou Pokémonů / Zdroj fotografie: Pokémon

Jste velkým fanouškem pokémonů a Samsungu už od svého dětství? Pokud ano, tak pro vás máme skvělou zprávu. 27. února bude den pokémonů, ve který se oslavuje vydání průlomových videoher Pokemon Red and Green v Japonsku. Stalo se tak již v roce 1996 a dodnes se tato hra těší velké oblibě i v zahraničí. Samsung tento týden uvedl, že k tomuto dni vydá některé nejoblíbenější doplňky s tematikou Pokémonů.

Mezi nové doplňky s tematikou Pokémonů by měl patřit pásek na hodinky pro Galaxy Watch 5, pouzdro na telefon pro Galaxy Z Flip 4 a unikátní pouzdro ve tvaru Pokéballu pro sluchátka Galaxy Buds 2 Pro. Prozatím jsou tyhle všechny předměty uvedeny na stránkách Samsungu, ale nebude je možné zakoupit dříve než 27. února tak, aby byly dostupné opravdu až v den výročí vydání videoher.

Nejzajímavější a nejhezčí je v našich očích určitě pouzdro pro sluchátka Buds 2 Pro. To se vrací poté, co bylo oblíbené a velmi žádané i v loňském roce pro první generaci sluchátek Buds Pro. Když se podíváme na kryt pro mobil, tak tam Samsung trochu propásl příležitost, jelikož tam nalezneme pouze Bulbasaura, Pikachu a Squirtla. Není tam tedy Charmander, který je z tria třech startovacích pokémonů jednoznačně nejoblíbenější. Nicméně si nemyslím, že by jihokorejský gigant kvůli tomuto tahu přišel o nějakou výraznou část zákazníků. Mohlo by to být pro něj ponaučení do budoucna. A nakonec pásek na hodinky vypadá asi úplně nejvíc obyčejně, ale i tak je v pohodě. V jednoduchosti je krása.

Můžeme počítat s velkým zájmem fanoušků stejně jako minulý rok. Pouzdro na mobilní telefon by mělo nést cenovku okolo 50 USD. Pouzdro na sluchátka společně s páskem by mělo stát okolo 40 USD. V tomto směru je Samsung opravdu originální a věříme tomu, že nové produkty nebudou na skladu dlouho.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *