Seznamte se s novými chytrými televizemi společnosti Huawei

Huawei
Huawei S86 Pro / Zdroj fotografie: Huawei

Minulý týden jsme se dočkali několika nových produktů společnosti Huawei, jelikož byla velká konference, na které byly tyto produkty představeny. Nejdůležitější byla jednoznačně jiná zařízení než televize, jako nový tablet či notebook, ale i nové televize by neměly být opomenuty. Čínský technologický gigant přišel rovnou s dvěma verzemi televizí, které potěší oko nejednoho fanouška. Jmenují se Huawei S86 a S86 Pro. Verze Pro běží dokonce na HarmonyOS 3.0, což může nemile překvapit nejednoho fanouška. Většina zařízení má už teď HarmonyOS, takže se divím tomu, že i běžná verze s tím nepřišla.

Huawei S86 Pro je opravdu gigantická 86palcová antireflexní televize s cenovkou 2 075 USD. Kvalitu obrazu zajišťuje engine Honghu v kombinaci s technologií Swift Clear a Smooth. Díky tomu se dočkáme skvělého zážitku z poslechu zvuku a sledování. Zařízení má dva výškové reproduktory, které mají vlastní patenty společnosti. Dále zde nalezneme čtyři 10W jednotky, které poskytují opravdu silný zvukový výstup.


Bude Vás také zajímat:


Technologie Brilliant Display, kterou má S86 Pro optimalizuje barevný gamut DCI-P3 pro tu nejvyšší a nejživější kvalitu zobrazení barev. Obnovovací frekvence displeje činí 120 Hz, má HDR Vivid, čisté zpracování obrazu a dynamické vylepšení obrazu. Pod krytem zařízení nalezneme 75Hz nízkofrekvenční měnič, který zásadně ovlivňuje kvalitu výstupu zvuku. Nicméně, zvukový výstup ještě můžeme vylepšit, a to tak, že k zařízení připojíme najednou čtyři reproduktory Huawei Sound X. Pak docílíme toho nejlepšího, co nám může tato televize nabídnout.

Huawei
Obří televize společnosti Huawei / Zdroj fotografie: Huawei

Nejnovější televize čínského giganta je schopna vyvolat u vás pohlcující zážitek, jako kdybyste doma měli domácí kino. Lze ji ovládat pomocí dotykového dálkového ovládání či inteligentního telefonu. S86 Pro není určená jen k zábavě, ale taky může posloužit jako super pracovní plocha, jelikož na ní můžete otevírat svůj obsah a zároveň jej procházet.

Mě osobně se tyto televize líbí, a jsem trochu zklamaný z toho, že se nedostanou do Česka, ale s tím se už počítá. Doufám v to, že jednou se těchto zařízení tady dočkáme. Jaký názor na ně máte vy? Dejte mi to vědět do komentářů.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *