Skvělé zprávy! EMUI 13.1 míří do Evropy na smartphony Huawei

EMUI 13.1
Zdroj: Svět Huawei / Autor: Lukáš Drahozal

Společnost Huawei uvede na globální trh software EMUI 13.1 pro současné chytré telefony a přinese do nich nové funkce. Podle informací bude tento software obsahovat různá nová vylepšení pro globální smartphony Huawei.

Na začátku tohoto roku se spekulovalo o vydání EMUI 13.1. Zdá se, že částečné úniky informací byla pravda a společnost Huawei nyní potvrdila, že EMUI 13.1 uvede pro globální smartphony.

Řada Huawei P60 se na globálním trhu představí v květnu a tato zařízení budou mít předinstalovanou verzi EMUI 13.1 spolu se skládacím telefonem Huawei Mate X3. Měli byste vědět, že EMUI 13.1 bude odrážet systém HarmonyOS 3.1. Vzhledem k tomu, že zařízení Huawei P60 a Mate X3 přinášejí tuto verzi systému HarmonyOS do Číny.

Nový software EMUI přijde s vylepšením animací, vzhledu a reakce systému budou plynulejší. Nejzajímavější část tohoto nového softwaru však spočívá v čerstvých funkcích personalizace.

První je vysoce přizpůsobitelná základní obrazovka, která umožňuje nastavit obrázek na zamykací obrazovce a ten se s přechodem rozšíří na celý displej.

3D widgety AOD také zlepší způsob interakce se stále zapnutým displejem včetně animovaného uživatelského prostředí, které se aktivuje po probuzení telefonu. Jedná se o zajímavý softwarový doplněk.

Vylepšeny jsou také ikony s mírnými změnami vzhledu a celé uživatelské rozhraní lépe reaguje na každé klepnutí. Nezapomeňte, že s novou verzí EMUI získáte zbrusu nové funkce fotoaparátu. Má zcela novou lištu zoomu, kterou můžete používat pohybem doleva nebo doprava podobně jako fotoaparát.

Fotoaparáty Huawei také dostanou nové možnosti pod tlačítkem spouště. Stačí klepnout na ikonu a odhalíte nejběžnější možnosti a získáte větší pohodlí při volbě režimu. V současné době společnost Huawei neodhalila aktualizační plán pro tento software, ale budeme vás informovat o dalším vývoji v této záležitosti.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: news.knowledia.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *