Začneme hezky od nuly. Nové informace o GTA 6 se týkají současných postav v GTA Online

GTA 6
Zdroj: Rockstar Games

Hráči GTA Online se možná budou muset začít připravovat na vydání GTA 6, protože se objevily zvěsti o stavu hry pro více hráčů. Podle nových úniků si hráči Grand Theft Auto Online možná nebudou moci přenést svou postavu do další verze online hry. Jakmile společnost Rockstar Games uvede Grand Theft Auto 6.

  • Proslýchá se, že hráči si možná nebudou moci přenést svou postavu z Grand Theft Auto Online do další hry GTA, což bude vyžadovat nový začátek pro všechny.
  • Někteří hráči považují nový začátek za výhodu, protože se tak všichni dostanou na stejnou úroveň a zkušení hráči i nováčci budou moci začít znovu.
  • Akvizice společnosti FiveM společností Rockstar Games by mohla mít vliv na příští GTA Online, což by mohlo naznačovat implementaci platformy do hry.

Zatímco trailer na Grand Theft Auto 6 ještě nebyl představen, hráči Grand Theft Auto Online se možná budou muset začít připravovat na velký přechod do dalšího titulu GTA.

Grand Theft Auto Online je bezpochyby jednou z nejpopulárnějších multiplayerových her, která se může pochlubit značným počtem diváků na Twitchi a dalších streamovacích platformách. Mnoho hráčů se do Grand Theft Auto přihlašuje, aby strávili nespočet hodin v Los Santos a jeho okolí. Online komunita se dokonce věnuje i serverům pro hraní rolí v GTA. GTA Online je zkrátka nepřehlédnutelné, i když po vydání GTA 6 společností Rockstar Games možná dojde k zásadním úpravám.

V oznámení GTA 6 bylo potvrzeno, že první trailer ke hře bude zveřejněn v prosinci. Zatímco mnozí se z oznámení prvního oficiálního traileru radovali, někteří se začali zajímat o to, co bude s GTA Online, protože se technicky vzato jedná o multiplayerovou část Grand Theft Auto 5. Kanál YouTube TGG se na online aspekt zeptal ve svém tweetu: „Slyšeli jste nějaké další podrobnosti o jejich budoucích plánech pro GTA Online?“.

Rockstar Universe odpověděl, že půjde o „nový začátek pro všechny“, přičemž hodnosti hráčů se nakonec nepřenesou, ačkoli jde pouze o fámu. Informace se podle Rockstar Universe šíří pouze „z doslechu“, takže fanoušci GTA by měli toto tvrzení brát s velkou rezervou. Pokud je tato zvěst pravdivá, mohou fanoušci v podstatě očekávat, že jejich postava z GTA Online bude ve hře existovat i nadále jako nyní, ale pro herní režim Grand Theft Auto 6 si budou muset vytvořit novou postavu.

Někteří hráči si všimli výhod toho, že všichni začínají znovu, protože „jsou znovu na stejné úrovni“, ačkoli někteří jsou zklamaní, že se jejich současná postava z GTA Online nemusí přenést do nové hry.Rockstar Universe navíc zmiňuje, že Rockstar bude využívat svou akvizici FiveM, což by mohlo naznačovat implementaci této platformy do GTA Online. Platforma FiveM je – spolu s RedM – součástí online skupiny Cfx.re, která vyvíjí modifikační rámce pro populární hry. Mezi tyto hry patří GTA 5 a Red Dead Redemption 2, které podporují dedikované servery pro roleplay.

Ačkoli tyto podrobnosti nejsou oficiální, hráči Grand Theft Auto mohou pravděpodobně očekávat, že po uvedení dalšího velkého dílu přijde do GTA Online mnoho změn.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: twitter.com, denofgeek.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *