Tohle bude stát za to. Vivo uvádí model V29 s jedinečnou funkcí Aura Light

Vivo
Zdroj: vivo

Společnost vivo představila své nejnovější zařízení řady V. Model V29 bude uveden v Evropě jako na prvním trhu a je vybaven unikátním světelným prstencem Aura Light, který uživatelům umožňuje pořizovat profesionální portréty i za špatných světelných podmínek. Vzhledem k tomu, že model V29 ctí principy řady V, přichází s nekompromisním výkonem v základních funkcích pro každodenní použití, doplněným o netradiční a svěží design a inovativní technologie.

„Pokrok je v DNA řady V pevně zakotven. Na jedné straně se jako žádná jiná modelová řada zaměřuje na bezkompromisní integraci základních funkcí, na straně druhé ale model „V“ vždy překvapí jak skvělým designem, tak průkopnickými inovacemi. Proto je nový V29 vybaven speciálním kruhovým světlem Aura Light, které uživatele staví do záře reflektorů, aby mohli v každodenním sociálním životě zazářit,“ říká Gabriela Roušarová, marketingová manažerka českého zastoupení společnosti vivo pro Českou republiku.

Vivo
Zdroj: vivo

Vstupte do záře reflektorů s portréty na studiové úrovni

V29 poskytuje výkonný set fotoaparátů s jedinečnou funkcí Aura Light pro přirozené portrétní snímky ve studiové kvalitě. Zadní fotoaparát modelu V29 je vybaven velkým světelným prstencem (průměr 15,6 mm), který fotoaparátu propůjčuje vynikající schopnosti umožňující fotografování za slabého osvětlení a v noci. Rozměrný prstenec Aura Light vytváří trojrozměrný světelný efekt a zajišťuje tak rovnoměrné osvětlení z každého úhlu, čímž eliminuje stíny v obličeji a jakákoli tmavá místa. Díky ploše vyzařující světlo, která je devětkrát větší než u standardního blesku, zvýrazňuje toto osvětlení jemně tón pleti a zároveň umně zakrývá nedokonalosti, čímž odhaluje přirozenou krásu člověka. Navíc ve srovnání s předchůdcem V27 umožňuje 36% nárůst jasu fotoaparátu vivo V29 pořizovat záběry s dokonalou zřetelností.

Díky všestrannému světlu Aura Light jde však V29 nad rámec pouhého zvýšení vizuální přitažlivosti. Zavádí také integraci funkce inteligentního nastavení teploty barev, která umožňuje zařízení přizpůsobit se různým prostředím s různou teplotou barev. Od dynamických nočních klubů až po živé, neony osvětlené ulice nebo útulné bary – V29 bez námahy přizpůsobuje teplotu barev tak, aby se optimálně přizpůsobilo prostředí, a poskytuje tak uživatelům pomoc srovnatelnou s osobním nasvětlovačem. Jediným klepnutím na V29 jemně osvětlíte objekty ve slabě osvětleném prostředí a necháte tak vyniknout jedinečné, podmanivé atmosféře, která skrze jasné a zřetelné portréty obohatí každý záběr.

Profesionální zážitek z nočního fotografování na cestách

Pro pořízení vysoce kvalitních nočních snímků je fotoaparát V29 vybaven pokročilým 50Mpx fotoaparátem s technologií OIS Ultra-Sensing. Prodloužením expozice a zlepšením zachycení světla zajišťuje fotoaparát V29 pořizování stabilních snímků i za špatných světelných podmínek. S fotoaparátem V29 mohou uživatelé dosáhnout fotografování studiové kvality, které je do chytrého telefonu hladce integrováno, navíc bez vysoké cenovky.

Vivo překonává limity tradiční selfie fotografie

Díky vylepšenému 50 Mpx HD fotoaparátu modelu V29 překonává společnost vivo rozšířením zorného pole a precizními možnostmi automatického zaostřování limity tradiční selfie fotografie. Umožňuje tak zachytit více úsměvů, a to bez námahy a bez zkreslení. Od skupinových fotografií až po videa – fotoaparát V29 umožňuje uživatelům popustit uzdu své fantazii a zachycovat s ním uchvacující vzpomínky.

Jedinečný design v oboru – díky technologii 3D magnetických částic

Smartphone V29 se dodává ve dvou barevných provedeních: Peak Blue a Noble Black. Zatímco barva Noble Black odráží díky technice fotoleptání v nano měřítku nadčasovou eleganci a styl, Peak Blue vyčnívá z davu a jednoduše upoutá pozornost. Jedinečný design, inspirovaný mohutnou vznešeností vrcholků hor, je skutečným průmyslovým prvenstvím, vytvořeným pomocí technologie 3D Magnetic Particles. Patnáct milionů 3D magnetických částic o velikosti mikronů vytváří různé třpytivé a kaskádovité gradace světla a stínů. Nakloněním telefonu se tak silueta připomínající horu mění a pohupuje, jako by reagovala na rytmus pohybu.

Vivo
Zdroj: vivo

Zakřivený displej AMOLED prémiové úrovně s rozlišením 1,5K

Řada V29 je vybavena 120Hz 1,5K AMOLED displejem a 6,78″ 3D zakřivenou obrazovkou. Díky rozlišení 1,5K a vysoké hustotě pixelů 452 PPI ožije každý detail s jasnou přesností. Uživatele tak displej vtáhne do podmanivého vizuálního zážitku, protože V29 umožňuje zobrazit 1,07 miliardy barev s barevným rozsahem na kino úrovni DCI-P3. Obrazovka V29 navíc dbá na zdraví očí uživatele a získala celkem tři certifikáty SGS pro profesionální ochranu očí.

Zdroj: vivo

Všestranně schopný, se silným a dlouhotrvajícím výkonem

V29 je navržen tak, aby poskytoval plynulý a efektivní zážitek – kdykoli jej uživatelé potřebují. Proto je model V29 vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon® 778G, který je známý svým rychlým a efektivním každodenním výkonem a bezproblémovým připojením 5G. Díky nové technologii eSIM mohou uživatelé smartphonu V29 snadno přepínat profily SIM karet bez nutnosti jejich fyzické výměny. K cestě do zahraničí a aktivaci nové eSIM karty tak postačí pouhé kliknutí. Díky Memory Boosteru (8 GB RAM + 8 GB Extended RAM) nabízí zařízení dostatečné úložiště a výkonnou podporu operačního systému.

Vivo V29 také přináší Ultra Large VC Bionic Cooling System, který zařízení umožňuje uvolnit optimální výkon v nejrůznějších scénářích a přináší pohlcující zážitek – ať už během intenzivních herních seancí nebo strhujících filmových zážitků. Kromě toho modernizovaný 80W FlashCharge a baterie s kapacitou 4600 mAh (TYP) umožňují rychlé a bezpečné nabíjení, díky němuž lze telefon nabít z 1 % na 50 % za pouhých 18 minut a neméně působivá je pak i výdrž samotné baterie. Za podpory nových materiálů baterie a inteligentního nabíjecího mechanismu udržuje V29 baterii v perfektní kondici po dvojnásobek doby obvyklého standardu, a zaručuje tak spolehlivé a dlouhodobé používání.

Uživatelé řady V mají vysoké nároky na robustnost a odolnost svého výrobku. Díky krytí IP68 nastavuje V29 ve své cenové kategorii novou laťku. Model V29 s certifikací IP68 poskytuje odolnost a zajišťuje ochranu proti prachu i vodě, a to ať už někoho zastihne déšť nebo vyrazí na večírek u bazénu. Testovaný ve více než 60 kontrolovaných laboratorních testech spolehlivosti vykazuje V29 spolehlivý výkon, díky němuž může uživatele doprovázet za deště i za slunečného počasí, a zajišťuje tak dlouhodobý a bezstarostný uživatelský zážitek.

Zdroj: vivo

Cena a dostupnost modelu vivo V29

Počínaje dnešním dnem je V29 k dispozici v předprodeji v České republice za 11 999 Kč. Zákazníci, kteří si vivo V29 objednají v období mezi 1. a 14. srpnem, navíc získají sluchátka vivo TWS 2 ANC v hodnotě 2 999 Kč jako dárek. V klasickém prodeji pak bude mobilní telefon k dispozici od 15. srpna.

Má vivo na našem trhu šanci?

Vivo to nebude mít na našem trhu vůbec jednoduché. Na našem trhu se proti němu postaví například Honor 90, který svojí kvalitou fotoaparátu překvapil nejednoho zákazníka. Dalším silným oponentem bude nedávno představený Huawei nova 11. Huawei patří do stálice kvalitních smartphonů se skvělým fotoaparátem ve střední třídě. Posledním zajímavým hráčem, který se postaví proti vivu, tak to bude například OPPO Reno 10 Pro.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: gizchina.com, gsmarena.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *