Tohle tu ještě nebylo. Huawei přináší revoluci v oblasti plně bezdrátového poslechu a představuje open-ear sluchátka FreeClip

Huawei
Zdroj: Huawei

Zažijte zcela nový zážitek z poslechu. Společnost Huawei dnes představila svou nejnovější řadu TWS audio produktů. Huawei FreeClip jsou prvními sluchátky s novým designem C-bridge a inovativní Clip technologií. Pochlubit se mohou také technologií Smart Wear Detection, díky které můžete vložit pravé sluchátko do levého ucha a naopak, a dlouhou výdrží baterie i pro ty nejnáročnější uživatele.

Nová sluchátka Huawei FreeClip představují to nejlepší jak z oblasti designu, tak oblasti open-ear poslechu. Díky těmto vlastnostem se Huawei FreeClip stávají ideálním bezdrátovým společníkem pro uživatele, kteří potřebují alternativu ke klasickým bezdrátovým sluchátkům a chtějí sluchátka na sport, cestování nebo na práci.

Navrženo pro novou generaci posluchačů

Společnost Huawei se v případě těchto sluchátek zaměřila na skupinu posluchačů, kteří touží po nadstandardním zvukovém zážitku klasických bezdrátových sluchátek, ale zároveň chtějí zůstat propojení se svým fyzickým okolí, ať už jsou v posilovně, nebo v kanceláři.

Proto Huawei přichází se sluchátky FreeClip. Otevřená sluchátka totiž umožňují přirozené fungování jak těm, kteří v kanceláři často balancují mezi telefonními a osobními hovory, tak těm, kteří se rádi věnují outdoorovým aktivitám.

Huawei
Zdroj: Huawei

Inovativní C-bridge design pro pohodlné nošení

Aby společnost Huawei vytvořila otevřená bezdrátová sluchátka, která uživatelům poskytnou optimální ergonomický tvar, pohodlí a styl, prováděla při jejich vývoji důkladné uživatelské testy včetně rozsáhlého výzkumu. Cílem bylo vyvinout sluchátka, která skvěle padnou a stále dokáží ohromit svým designem.

Na základě výsledků testování a výzkumu vznikly nové prvky sluchátek, které přináší očekávané pohodlí a styl: Comfort Bean, Acoustic Ball a C-bridge Design. Comfort Bean využívá ergonomickou konstrukci ve tvaru fazole, která se formuje podle složitých tvarů a zakřivení lidského ucha. Acoustic Ball je navržena na základě skutečných tvarů lidského ucha pro dosažení optimální velikosti. Navíc hladce klouže po pokožce uživatele, takže nezpůsobuje nepohodlí a tlak. Jako spojení těchto dvou prvků slouží design C-bridge, který je vybaven adaptivním senzorem, jenž v reálném čase upravuje sílu sevření. Tím efektivně snižuje namáhání ušní chrupavky a sluchátka v uších uživatele mohou držet po celý den.

Sluchátka FreeClip dále přichází s dlouhou výdrží baterie, s osmi hodinami přehrávání hudby v kuse a 36 hodinami poslechu s dobíjecím pouzdrem. Výhoda to může být zejména pro ty, kteří potřebují nosit sluchátka na uších po dlouhou dobu, na celý den v práci nebo například na půlmaraton.

Sluchátka navíc dokážou díky inovativní konstrukcí zajistit nejen pohodlné nošení, ale také zachovat povědomí uživatelů o okolních zvucích, a tím tak posluchači dovolit bezstarostné a bezpečné sportování jak uvnitř, tak venku. Díky voděodolnosti podle normy IP54 se navíc nemusíte zaleknout potu ani deště.

Huawei
Zdroj: Huawei

Do levého i do pravého                                                                   

Jedním z nešvarů klasických bezdrátových sluchátek je zasazení správného sluchátka do správného ucha. U klasických sluchátek totiž nelze pravé sluchátko umístit do levého ucha a naopak. Uživatelé tedy musí vědět, kam mají jaké sluchátko vložit. 

S Huawei FreeClips je tomu konec. Jde totiž o první sluchátka na trhu, která nerozlišují pravé a levé ucho. A to díky technologii Smart Wear Detection. Ta zajišťuje, že se sluchátka přizpůsobí uchu uživatele, zcela komfortně a bez nutnosti hledat pravé a levé. Navíc díky tomu, že se sluchátka dají používat zaměnitelně, si uživatelé mohou dobu poslechu snadno prodloužit, obzvláště ve chvílích, kdy potřebují pouze jedno sluchátko.

Open-ear poslech díky inovativním technologiím

Mnoho uživatelů sluchátek se obává, že se systémem open-ear dojde k poklesu čistoty zvuku, nebo k únikům zvuku. To ale řeší technologie Open-ear Listening od Huawei. Ta se spoléhá na dvě hlavní zvukové technologie – vysoce citlivou dvoumagnetickou pohyblivou cívku a systém Reverse Sound Waves. Ty dohromady zajišťují čistý přenos o vysoké kvalitě a minimální zvukové ztráty.

Vysoce citlivá budící jednotka s duálním magnetem zajišťuje zvýšenou schopnost řízení reproduktorů, což má za výsledek výkonnou produkci zvuku. Systém Reverse Sound Waves umožňuje uživatelům vychutnat si inteligentní nastavení hlasitosti a zároveň jemně potlačit zvukové vlny. To pomáhá vytvořit soukromější zážitek z poslechu. Kromě toho Huawei FreeClip disponují duálními zadními průduchy na zadní straně Acoustic Ball. Ty zpětně kompenzují uniklé zvukové vlny a omezují únik zvuku.

Cena a dostupnost

Sluchátka Huawei FreeClip budou k dostání na českém trhu v předobjednávkách od 12. prosince za cenu 4 999 Kč. Dostupné budou na oficiálním e-shopu společnosti. Při jejich koupi navíc dostanete Huawei Band 8 jako dárek.

Konkurence

Chtěli jsme vám nabídnout konkurenci, která nabízí možné porovnání. A pravděpodobně se v této cenové relaci najde pouze jeden produkt, konkrétně Beats PowerBeats Pro. Ten oproti novince od Huawei zaostává ve výdrži baterie. Huawei navíc také u své novinky nabízí novější verzi BT připojení. Oproti tomu model od Beats disponuje bezkonkurenční konektivitou s Apple produkty.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: gizchina.com, huaweicentral.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 2

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *