Umělá inteligence na vašem zápěstí? Víme, jak přidat ChatGPT do Apple Watch

ChatGPT
Zdroj: Apple

Zdá se, že OpenAI se chystá ovládnout technologický průmysl. Se svým chatbotem ChatGPT stále dobývá uživatele a spoustu partnerů. V posledních několika měsících vzala toto odvětví útokem. Spousta společností se rozhodla integrovat ChatGPT a připravit se na další revoluce, které přijdou s GPT-4.

Viděli jsme, jak se díky investici ve výši 10 miliard dolarů dostává do služeb společnosti Microsoft. Další partnerství však stále přicházejí a je možné, že se s ChatGPT budeme moci již brzy setkat ve vozidlech. Je to super užitečná služba, protože můžete získat odpovědi na své dotazy pokládáním jednoduchých otázek. Jen si představte, že máte na zápěstí sílu ChatGPT. To je nyní možné, pokud máte hodinky Apple Watch.

Podle MacRumors je nyní možné mít chatbota na zápěstí díky nové aplikaci třetí strany. Hodinky Apple Watch právě dostaly aplikaci s názvem „Petey“. Ta vám umožní získat přístup k ChatGPT, ať už jste kdekoli, pokud máte na zápěstí hodinky Apple Watch.

Přidání asistenta ChatGPT do Apple Watch pomocí Peteyho

Aplikace Petey pro Apple Watch umožňuje pokládat chatbotovi OpenAI dotazy buď zadáváním otázek, nebo pomocí hlasového zadávání. Zajímavé je, že získáte plnohodnotný konverzační zážitek. S ChatGPT můžete dále komunikovat v kontextu již zadaných dotazů. Jak možná víte, ChatGPT obsahuje spoustu informací a dokáže vám poskytovat kontextové odpovědi. Stále existují určitá omezení, ale technologie se denně vyvíjí.


Nenechte si ujít:


Aplikace Petey je dodávána s ciferníkem hodinek. Je tedy snadno přístupná, aniž byste museli pro její otevření procházet aplikace. Zajímavé je, že může být dokonce užitečnou náhradou Siri. S ChatGPT můžete mít rychlé odpovědi pouhým položením otázky do hodinek Apple Watch.

Jak vidíme, tato aplikace třetí strany dokazuje, že ChatGPT je v podstatě revolucí pro virtuální asistenty. Současná řešení OpenAI jsou daleko před digitálními asistenty. Pouhým položením jednoduchých otázek můžete získat mnohem lepší odpovědi. Dotazy můžete pokládat pomocí funkce Text to Speech a v případě potřeby můžete výsledek odeslat prostřednictvím textové zprávy, e-mailu a sociálních sítí.

Je k dispozici pro hodinky Apple Watch Series 4 a vyšší.

Aplikace této kvality si samozřejmě vyžádá svou cenu. Aplikace stojí 4,99 USD, pro někoho je to slušná cena za rychlé získání informací bez větších potíží. V App Store je k dispozici pod názvem Petey. Zajímavostí je, že tato aplikace byla dříve známá pod názvem watchGPT. Od názvu bylo upuštěno kvůli problémům s ochrannou známkou. Pro instalaci aplikace můžete zamířit do App Store. Vyžaduje watchOS 9, takže jinými slovy, budete potřebovat cokoli nad Apple Watch Series 4. Nabízí podporu asi 14 různých jazyků, zřejmě časem přibudou další.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: macrumors.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *