Uniklý render Huawei Nova 11 odhalil ultratenké rámečky chystaného zařízení

Huawei
Huawei Nova 10 Pro / Zdroj fotografie: Svět Huawei

Od počátku amerických sankcí není čínská společnost moc aktivní na trhu se smartphony střední třídy. A to především na globálním trhu, jelikož o ně uživatelé nejeví zájem. To by se mohlo změnit s novou řadou Nova 11, která v Česku byla vždy oblíbená. A to především díky modelu Huawei Nova 5T, který si pořídilo mnoho uživatelů.

Loňským rokem se k nám dostaly i modely Huawei Nova 10 a Nova 10 Pro, ale ty měly bohužel docela velkou cenu. Nyní na sociální síti Weibo unikl obrázek, který nám vykresluje přední část nadcházejícího smartphonu Huawei Nova 11. Zařízení bude mít ultratenké rámečky a plochou obrazovku displeje s tím, že nahoře uprostřed se nachází průstřel pro selfie kameru. Na zadní straně bychom se mohli dočkat matného panelu a modulu fotoaparátu se třemi snímači, jež je podobný řadě Huawei P60.Hlavní snímač modulu fotoaparátu bude mít 108MPx hlavní snímač a 50MPx ultraširokoúhlý objektiv. Naneštěstí však stále nevíme, jak to bude s teleobjektivem. Ten by se u modelu Pro podle uniklých informací mohl nacházet, ale o základní variantě nepadlo zatím ještě ani slovo. Uvnitř zařízení by se měl nacházet vlajkový procesor z roku 2021 – Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1, který bude spolupracovat s ultrarychlým 100W nabíjením. Dokonce se řada Nova 11 možná stane první střední třídou, která bude mít možnost satelitní komunikace. Následovala by tím vlajkové řady Mate 50 a P60. Díky této technologii můžete posílat i přijímat SMS zprávy bez signálu.

I když nevíme, kdy nová řada spatří světlo světa, tak podle úniků by se tak mohlo stát už v polovině dubna, což znamená, že by byla představena už opravdu za chvíli. Za předpokladu, že jsou uniklé specifikace pravdivé, bude Nova 11 velkým konkurentem opravdu pro všechny. Nabídne totiž vlajkové specifikace, ale otázkou je, za jakou cenu a zda se vůbec podívá na globální trh.

Líbí se vám nová řada Nova 11? Dejte mi to vědět do komentářů.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Štítky:, ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *