V jednoduchosti je krása! Sony odhalilo bezdrátová sluchátka, která míří především na mladé milovníky hudby

Sony
Zdroj: Sony

Společnost Sony uvedením nových skutečně bezdrátových sluchátek WF-C700N přináší ještě snazší způsob, jak si můžete užívat hudbu, ať už jste kdekoli.

Sluchátka WF-C700N jsou ideální, pokud chcete přejít na skutečně bezdrátová sluchátka, aniž byste museli dělat kompromisy v oblasti pohodlí a stability, a zároveň si užívat pohlcující kvalitu zvuku a potlačení okolního hluku.


  • Sluchátka WF-C700N jsou malá a lehká, poskytují pohodlí při celodenním nošení a jsou ideální pro ty, kdo si pořizují svůj první pár skutečně bezdrátových sluchátek s potlačením okolního hluku
  • Odstřihněte se od svého okolí díky potlačení okolního hluku a vychutnejte si pohlcující hudební zážitek
  • K dostání v černé, bílé, levandulové a šalvějově zelené variantě, takže si můžete vybrat barvu přesně podle svého stylu
  • Společnost Sony uvádí na trh také model WH-1000XM5 v barvě Midnight Blue – všechny skvělé funkce potlačení okolního hluku kritiky oceňovaného modelu WH-1000XM5 ve stylové modré barvě

Společnost Sony uvedením nových skutečně bezdrátových sluchátek WF-C700N přináší ještě snazší způsob, jak si můžete užívat hudbu, ať už jste kdekoli.

Sluchátka WF-C700N jsou ideální, pokud chcete přejít na skutečně bezdrátová sluchátka, aniž byste museli dělat kompromisy v oblasti pohodlí a stability, a zároveň si užívat pohlcující kvalitu zvuku a potlačení okolního hluku.

Komfort a kvalita, která se vejde do kapsy

Sluchátka WF-C700N byla navržena tak, aby byla pohodlná a dobře držela bez ohledu na to, jak jsou vaše uši velké. Společnost Sony navrhla sluchátka WF-C700N na základě rozsáhlých údajů o tvaru uší, které shromažďuje od uvedení prvních sluchátek do uší na světě v roce 1982, a také na základě vyhodnocení citlivosti různých typů uší. Sluchátka WF-C700N kombinují tvar, který dokonale odpovídá lidskému uchu, s ergonomickým designem pro stabilnější usazení, takže můžete poslouchat déle, aniž byste potřebovali přestávku.

Nabíjecí pouzdro válcovitého tvaru je malé a snadno se přenáší v kapse nebo tašce, proto si sluchátka můžete vzít kamkoli s sebou. Pouzdro má geometricky vzorovanou texturu pro stylový, prémiový vzhled a pocit.

Textura, kvalita a barvy modelu WF-C700N jsou navrženy s ohledem na váš styl a pohodlí. Díky černé, bílé, levandulové nebo šalvějově zelené barevné variantě si můžete vybrat tu, která bude nejlépe sedět vašemu stylu.

Více hudby, méně hluku z okolí

Se sluchátky WF-C700N budete jen vy a hudba. Můžete eliminovat ruchy pomocí funkce potlačení okolního hluku nebo použít režim Ambient Sound, abyste zůstali ve spojení se svým okolím.

V režimu Ambient Sound zachycují vstupní mikrofony více okolního zvuku, takže si můžete vychutnat přirozený poslech a zároveň zůstat ve spojení s okolím. Nastavení si můžete přizpůsobit v aplikaci Sony | Headphones Connect nebo použít nastavení Focus on Voice a povídat si, aniž byste si museli sundat sluchátka. Můžete vstoupit do kavárny a snadno a rychle si objednat, následně se posadit a vychutnat si oblíbenou zábavu již bez rušivých vlivů.

Model WF-C700N je také vybaven funkcí Adaptive Sound Control, která upravuje nastavení okolního zvuku v závislosti na tom, kde se nacházíte a co právě děláte. Rozpozná místa, která často navštěvujete, jako je vaše pracoviště, posilovna nebo oblíbená kavárna, a nastaví režimy zvuku tak, aby odpovídaly dané situaci. Díky tomu se můžete plynule pohybovat ve svém okolí, a přitom poslouchat své oblíbené interprety a zábavu.

Uslyšíte každý tón ve vysoké kvalitě

Model WF-C700N přináší vysoce kvalitní zvuk díky technologii DSEE (Digital Sound Enhancement Engine). Navíc mají díky originálnímu 5mm měniči sluchátka Sony WF-C700N i přes své malé rozměry silný zvuk, který produkuje výrazné basy a úchvatně čisté vokály, a přináší tak to nejlepší z každého žánru nebo druhu zábavy, který si vyberete. Pomocí nastavení ekvalizéru v aplikaci Sony | Headphones Connect můžete navíc upravit hudbu podle svého vkusu.

Užijte si bezproblémový poslech

Díky dlouhé, až 15hodinové výdrži baterie, voděodolnosti s krytím IPX4 a chytrým funkcím jsou plně bezdrátová sluchátka WF-C700N jako stvořená pro každodenní život.

Pro maximální pohodlí jsou sluchátka WF-C700N vybavena funkcí Multipoint. Ta umožňuje spárovat je se dvěma zařízeními Bluetooth® současně. Při příchozím hovoru tak sluchátka poznají, které zařízení vyzvání, a automaticky se připojí k tomu správnému.

Model WF-C700N také poskytuje spolehlivou kvalitu hovoru díky technologii Wind Noise Reduction Structure, která zřetelně přenáší váš hlas i za větrného dne.

Navrženo s ohledem na udržitelnost

Společnost Sony navrhla modely WF-C700N a WH-1000XM5 Midnight Blue nejen s ohledem na design, ale také s ohledem na udržitelnost. Obalový materiál obou modelů neobsahuje žádný plast, a tím odráží závazek společnosti Sony snižovat dopady svých výrobků a postupů na životní prostředí.

Ceny a dostupnost

Model WF-C700N bude v prodeji od dubna 2023 za doporučenou cenu 2999 Kč.

Konkurence

Sony má v této oblasti jistou výhodu. Za dlouhá léta si na trhu vybudovala silné postavení díky svým kvalitním produktům. To sice neznamená, že nemají konkurenci, ale zákazníci k této značce přihlížejí s velkém respektem. Pokud jde o tyto nová sluchátka, tak v této cenové hladina mají skutečně silnou konkurenci.

Jako první se sluší zmínit sluchátka od společnosti JBL Tune 710BT a dále JBL Tune 760NC. Tyto sluchátka budou hlavními konkurenty pro nové modely od společnosti Sony. Jako poslední sluchátka, která se postaví proti Sony budou věhlasné Sennheiser HD 450BT, která mají skvělá hodnocení.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: Svět Huawei, gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *