Vesmírná agentura NASA spouští vlastní streamovací platformu

NASA
Autor: Alehandra13 / Zdroj: Pixabay

Vesmír je ještě hodně neprobádaný a plno lidí o něm spoustu věcí neví, i když by chtělo. Pokud patříte mezi ně, tak má pro vás NASA skvělou zprávu. Americká kosmická agentura vždy myslela dopředu a snažila se změnit způsob, jakým nahlížíme na vesmír. Avšak tentokrát se nejnovější informace netýkají nějakých startů raket apod. Místo toho agentura přinese na naše obrazovky zdarma svou novou streamovací službu NASA+, která potěší zvědavce a milovníky vesmíru.

NASA+ bude spuštěna už 8. listopadu s tím, že slibuje skvělý zážitek bez reklam plný exkluzivního pohledu na různá vystoupení NASA, která byla dokonce v minulosti oceněna cenami Emmy za vysokou kvalitu produkce. Diváci se dočkají vybraného výběru původních seriálů, které jen podtrhují průkopnická poslání agentury.

Když porovnáme novou službu s jinými platformami, tak je na ní snad pro většinu lidí nejvíce zásadní fakt, že je zdarma. Takové Disney+ stojí 239 Kč měsíčně a Netflix neskutečných 319 Kč. Mnoho lidí tak potěší, že si nebudou muset sáhnout do kapsy a své peníze budou moci dát do něčeho jiného. NASA+ se v podstatě postará o to, abychom měli zázraky vesmíru na dlani.

Nová služba je však jen jednou z mnoha částí digitální transformace americké kosmické agentury. Ta totiž začala přepracovávat svou aplikaci a vědecké webové stránky tak, aby byly pro uživatele informativnější a soudržnější. Je zjevné, že si NASA uvědomuje důležitost toho, aby různé informace předávala elektronicky. Určitě je spoustu společností, které by si z ní mohly vzít příklad.

NASA české titulky pravděpodobně nezavede

Pokud jste milovníky vesmíru, tak už stačí počkat jen pár dní. A ačkoli to není oficiální, tak počítáme s tím, že nová streamovací služba nabídne obsah jen v angličtině. Mile by určitě překvapilo nejednoho Čecha, kdyby byly na nadcházející platformě dostupné alespoň české titulky. Máte v plánu si vytvořit účet na NASA+ nebo ne?

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com, phonearena.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *