Samsung Galaxy S23 Ultra nedorazí s velkými změnami

Samsung
Mobilní smartphone společnosti Samsung / Autor snímku: THAM YUAN YUAN / Zdroj fotografie: Pixabay

Na konci každého roku přichází úniky o nadcházející řadě Samsungu a letošek není výjimkou. Nedávno jsem vám psal o tom, že Samsung plánuje spustit jeho vlajkovou loď, která má být naprosto senzační, ale zřejmě to nebude úplně tak lehké. Včera jsme se dočkali zajímavého úniku, který nám toho hodně prozradil, se kterým budete zřejmě spíše zklamaní než spokojení.

Úniku jsme se dočkali od známého leakera Ice Universe, který nám tuto informaci sdílel na svém Twitteru. Bohužel přinesl pouze špatné zprávy, protože uvedl, že podle podrobností, která prozatím má, nemá dojít k žádné skutečné změně u letošních modelů v porovnání s Galaxy S23 a Galaxy S23+. Jediným zásadním rozdílem má být upgrade na novější a výkonnější čipset. Ačkoli to není jisté, tak by na tom měl být podobně i model S23 Ultra.

Zatím to vypadá tak, že se žádné skutečné změny kromě procesoru a primárního fotoaparátu na zadní straně nedočkáme. Jinými slovy to znamená, že jihokorejský gigant má v plánu napodobit Apple, který rovněž žádné inovativní změny na své nové řadě iPhone 14 nepřinesl. Nakonec leaker dodal, že kvůli absenci jakýchkoli zásadních změn by měli věrní fanoušci Samsungu žádat po jeho vedení snížení ceny řady Galaxy S23.


Nenechte si ujít:


Možná se to zdá být jako nepravděpodobný scénář, ale myslete na to, že tato zpráva je nepotvrzená společností Samsung, což znamená, že se situace může pořád změnit. Každopádně podle všech poznatků to opravdu vypadá tak, že největší změnou bude 200MPx fotoaparát a čipset. Dokonce i design má být podobný letošním vlajkovým lodím. Věřím tomu, že to plno lidí zklame, ale zase je pochopitelné, že se teď Samsung chce soutředit na své vlajkové lodě.

V tuto chvíli má Samsung hodně nezodpovězených otázek, kterými jsou návrat do Ruska nebo právě nadcházející řada. Doufám, že se brzo dočkáme nějakého vyjádření, protože věřím tomu, že nejsem jediný, koho to zajímá a chce znát odpověď.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *