Vivo partnerem MISS CZECH REPUBLIC pro rok 2023

Vivo
Zdroj fotografie: vivo

Přední světový výrobce mobilních telefonů vivo spojil své jméno s prestižní soutěží krásy MISS CZECH REPUBLIC. Partnerství bylo oznámeno na oficiálním představení nového produktu značky, smartphonu vivo X80 Lite v pražském Aureole. Model si zahrál hlavní roli při módní přehlídce finalistek soutěže, která byla součástí večerního programu.

„Vivo se soustředí na podporu aktivního životního stylu. V uzavřeném partnerství se protíná krása a inteligence dívek s elegancí designu našich smartphonů. Dívky budou telefony využívat po celou dobu soutěže ať už v rámci sdílení zážitků na cestě za vysněným titulem nebo různých eliminačních výzev,“ říká Kelly Hao, senior viceprezidentka zastoupení společnosti vivo Česká republika, Slovensko a Německo.

Vivo
Zdroj fotografie: vivo

Partnerství mezi značkou vivo a MISS CZECH REPUBLIC má formu spolupráce, která bude probíhat napříč různými platformami od sociálních sítí (IG, Facebook, Youtube), PR, lifestylové kanály komunikace, ale i eventy značky vivo a MISS CZECH REPUBLIC. Prvním krokem je vizibilita v rámci série castingu po celé republice, která vyvrcholí na finále MISS CZECH REPUBLIC na jaře 2023.


Nenechte si ujít:


„Organizace Miss Czech Republic je moderní organizace, která využívá všechny dostupné novodobé technologie, proto spolupráce s vivo Czech je přirozené propojení. Jejich moderní technologie dělají svět lepším a krásnějším, stejně jako Miss Czech Republic,“ říká Taťána Makarenko, zakladatelka a ředitelka soutěže krásy MISS CZECH REPUBLIC.

Model vivo X80 Lite se pyšní zadním skleněným panelem, který reaguje na UV záření a zobrazuje pod různými úhly různé barvy od zlaté po červenooranžovou. Díky této vlastnosti bude vždy originálním módním doplňkem.

Vivo
Zdroj fotografie: vivo

Uživatelé se mohou těšit na elegantní tenké tělo, které nabídne schopnosti profesionálního fotografa. Hlavní zbraní na lovu za perfektním záběrem je zadní 64Mpx fotoaparát s optickou stabilizací obrazu.

Milovníky selfie snímků nadchne přední 50Mpx fotoaparát s automatickým ostřením a speciálním
AI algoritmem pro ostré fotografie. V kombinaci s režimem Noční portrét pak budete mít jistotu, že selfie fotky a videa budou vždy dokonalé bez ohledu na denní či noční dobu. 

Vivo
Zdroj fotografie: vivo

Příjemným bonusem pro věčně zaneprázdněné uživatele je rychlé nabíjení 44W FlashCharge, díky kterému nabijete telefon z téměř vybitého stavu na 61 procent jeho baterie za půl hodiny. 

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: Svět Huawei, gsmarena.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *