Vivo si brousí zuby na iPhone. Unikají nové informace o řadě Vivo X100

Vivo
Zdroj fotografie: Svět Huawei

Podle nejnovějších úniků plánuje Vivo v listopadu představit svou novou vlajkovou řadu X100, která se bude primárně zaměřovat na fotografování. Dle dnešního úniku od uživatele Panda is Bald na sociální síti Weibo bude nová řada uvedena někdy ve druhém nebo třetím týdnu příštího měsíce. Patří do ní modely X100 a X100 Pro. Je pravděpodobné, že se varianty X100 Pro+ dočkáme až později.

Poslední úniky naznačují, že nový procesor MediaTek Dimensity 9300 se uvede 6. listopadu. To koreluje s tím datem, že by řada X100 mohla být představena o přibližně týden později. Údajně se hovoří o datumech představení 13. až 15. listopadu. Další z úniků v minulosti tvrdil, že výkon nové vlajkové řady od Vivo bude podobný iPhonu 15 Pro. Takže se potencionální uživatelé mají na co těšit.

Leaker, Digital Chat Station, uvedl, že základní model Vivo X100 dostane hlavní fotoaparát Sony IMX920. Dále zmínil, že zařízení bude mít 5100mAh baterii s podporou rychlého 120W drátového nabíjení. Bohužel bezdrátové nabíjení mít pravděpodobně nebude podobně jako neměl ani X90. Model Pro má zase hlavní snímač v podobě Sony IMX989. Pod jeho krytem se skrývá 5400mAh baterie se 100W kabelovým a 50W bezdrátovým nabíjením. O modelu Plus prozatím víme jen to, že se ho pravděpodobně dočkáme až v prvním čtvrtletí příštího roku.

Jiné zdroje zase tvrdily, že X100 a X100 Pro dostanou ultraširokoúhlý objektiv Sony IMX663 a 64MP periskopický objektiv. Vivo na náš trh přišlo relativně nedávno, ale i přesto se už docela dokázalo u nás zabydlet. Sami jsme měli v redakci na testování zařízení od Viva několikrát a zpravidla jsme s nimi strávili vždy příjemné chvilky.

Jaký názor máte na Vivo vy a chtěli byste si jej zkusit? Dejte mi to vědět do komentářů.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com, gadgets360.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Štítky:, ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *