Vivo X Fold 3 dostane nejsilnější dostupný procesor. Výkonu bude mít na rozdávání

Vivo
Zdroj fotografie: Vivo

Vivo bylo ještě před pár lety v Česku něco naprosto neznámého, ale časy se mění a s tím i povědomí o čínských společnostech. Ty totiž začínají poslední dobou prorážet na různých evropských trzích a v různých kategoriích. Proto není překvapením, že chystanému telefonu Vivo X Fold 3 je věnováno tolik pozornosti. Nyní nový únik odhaluje některé z klíčových detailů týkajících se chystané skládačky.

S novými informacemi přišel známý leaker Digital Chat Station, který nám v poslední době naskytl také nový pohled na chystaný Honor Magic 6. Vivo tento rok uvede svou již třetí generaci skládacích telefonů. Ta první Evropu naprosto minula a druhá si už získala větší pozornost, ale bohužel v Česku se ani jeden telefon na prodej neobjevil. V novém úniku stojí, že X Fold 3 dostane ultrazvukový snímač otisků.

V tuto chvíli však není jasné v jakém displej se bude čtečka nacházet. Vivo se totiž stane vůbec první společností, která představí i variantu skládacího telefonu Pro. Jaký rozdíl mezi základní a Pro verzí bude, zatím není jasné. Je však možné, že dostane větší úložiště v podobě 24GB RAM a 1TB interního úložiště. Základní varianta by mohla mít jen 16GB RAM a 1TB interní úložiště.

Digital Chat Station dodal, že Fold X3 Pro by mohl vyjít s procesorem Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3. A to není nic překvapivého. Vivo X Fold 2 je vybaven čipovou sadou Snapdragon 8 Gen 2. To byla hlavní vlajková čipová sada od Qualcommu minulého roku.

Vivo u nás se skládačkami není

Potěšilo by nás, kdyby Vivo tento rok přineslo svá skládací zařízení i do České republiky, ale to se zdá vzhledem k předchozím rokům dost nepravděpodobné. Nicméně konkurence pro ostatní nikdy není špatná, jelikož teď vévodí trhu se skládačkami Samsung, což se v nejbližší době zřejmě nezmění. Chtěli byste skládačky od Viva v Česku nebo ne? Dejte mi to vědět do komentářů.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com, gizmochina.com (2)

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *