Vivo X100s Pro se dorazí s novým procesorem od MediaTeku

Vivo
Zdroj: Vivo

Momentálně se v Číně dějí velké věci, a to především na trhu se smartphony. Technologičtí giganti začínají představovat nová zařízení jako na běžícím pásu. První bylo Xiaomi, pak Honor a teď očekáváme Huawei společně s Vivem.

Zatímco Vivo bude svou řadu X100 jenom rozšiřovat, tak Huawei nám představí nový model P70 Pro, který bude útočit na krále mobilních fotografií. Dnes by mělo Vivo představit novou skládačku X Fold 3, tablet Pad 3 Pro a sluchátka TWS 4. Společnost údajně pracuje na nových smartphonech Vivo X100S Pro a Vivo X100 Ultra. Vypadá to, že X100s může být uvedena na trh v dubnu v Indii. Nedávno totiž získala schválení od certifikační platformy 3C v Číně.

Vivo představilo řadu X100 v listopadu 2023 v Číně s tím, že to byly první smartphony s procesorem Dimensity 9300. Úniky uvádí, že nové modely X100s a X100s Pro mohou mít ve svém modelovém označení písmeno H, což by znamenalo, že celá značení obou telefonů budou V2309HA a V2324HA. Z čínské certifikační platformy víme pouze to, že model Pro bude podporovat 120W rychlé nabíjení. Už dříve bylo k nalezení podobné zařízení na benchmarkové platformě Geekbench s přetaktovaným procesorem Dimensity 9300. Je pravděpodobné, že konkrétně jde o čip Dimensity 9300 Plus od MediaTeku. Dorazit by s ním měly oba modely.

Předpokládáme, že rozdíl mezi řadou X100 a X100s bude naprosto minimální. Snad jen v procesoru, kdy verze „s“ obdrží novější a výkonnější čip. Ostatní specifikace nám nejsou známé. Stejně tak nevíme, jak to bude s dostupností, ale můžeme očekávat, že se k nám nová řada nepodívá. A to především z toho důvodu, že na našem trhu není po telefonech Vivo taková poptávka.

Následující měsíc bude pro nás, technologické fanoušky, bezesporu zajímavým. Věřím tomu, že by mnozí uživatelé ocenili, kdyby se k nám nová skládačka od Viva dostala.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com, 91mobiles.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *