Xiaomi 12 Ultra dorazí v prémiovém kabátku. Můžeme se těšit na kůži i keramiku

Nadcházející série Xiaomi 12 Ultra
Smartphony Xiaomi / Zdroj fotografie: Xiaomi

Společnosti Xiaomi a Leica nedávno oznámily, že spojí své dlouholeté zkušenosti a vytvoří nové revoluční smartphony. Technologické duo slíbilo představení novinek už v červenci, ale neprozradilo, který smartphone konkrétně uvede, ale očekává se, že to bude dlouho očekávaný Xiaomi 12 Ultra. Ještě před oficiálním oznámením však máme nějaké nově uniklé informace týkající se designu a materiálu samotného smartphonu. Pojďme se podívat na všechny detaily.

Podle nejnovějších informací, které přinesl spolehlivý leaker Digital Chat Station, by nové Xiaomi 12 Ultra mohlo přijít ve dvou barevných provedeních. Údajně první model dorazí v černé barvě s leštěným koženým krytem, díky kterému bude vypadat profesionálněji a luxusněji, a druhý model dorazí v bílé barvě s texturovaným keramickým sklem na zadní straně.

Když už jsme u keramického skla, tak společnost Xiaomi není ve zpracování tohoto materiálu nováčkem. Ve skutečnosti Xiaomi Mi 11 Ultra uvedený na trh v loňském roce také přišel s keramickým designem.Hlavním vrcholem smartphonu bude jeho kamerový systém, nedávné partnerství Xiaomi se společností Leica rozhodně posune fotoaparát modelu 12 Ultra na novou úroveň. Smartphone má jedinečný ostrůvek fotoaparátu podobný sušenkám „Oreo“ a obsahuje minimálně 3 čočky. Pravděpodobně bude obsahovat 200megapixelový hlavní snímač, který bude doplněný o ultra širokoúhlý snímač a makro snímač.

Přední strana nového Xiaomi Mi 12 Ultra bude pravděpodobně mít zakřivenou obrazovku s technologií OLED. Kromě toho se očekává, že smartphone bude mít pod kapotou nejnovější procesor Snapdragon 8 Gen 1 Plus. Říká se, že telefon bude podporovat 120W rychlé nabíjení a jeho baterie dostala kapacitu 4 900 mAh.

Společnost Xiaomi zatím oficiálně nepotvrdila žádné klíčové podrobnosti týkající se nadcházejícího smartphonu. Smartphone však údajně spatří denní světlo do konce června, a způsobí v mobilním odvětví rapidní revoluci. Bude zajímavé sledovat, jak nám Xiaomi tento model představí. Budeme doufat, že tento model ve finále nezabije nesmyslnou cenovkou.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: m.weibo.cn

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *