Xiaomi odhalilo chytrý plynový sporák. Novinka MIJIA Smart Gas Stove S2 byla odhalena v Číně

Xiaomi
Zdroj: Xiaomi

Společnost Xiaomi uvedla na čínský trh chytrý plynový sporák MIJIA S2. Chytrý plynový sporák MIJIA S2 je vysoce účinný přístroj, který kromě působivé varné síly podporuje i ochranu proti náhodnému zhasnutí plamene.

Funkce

Chytrý plynový sporák MIJIA Smart S2 dosahuje maximálního výkonu 5 200 W v režimu zemního plynu a 4 800 W v režimu zkapalněného plynu. Ohniště je vyrobeno z mosazi, která má vysokou tepelnou vodivost. Ovinutá konstrukce ohniště navíc zajišťuje rovnoměrné rozložení ohnivé síly a lepší výkon při vaření. Má disk nové generace pro sběr energie, který využívá zesílený materiál a technologii trojrozměrného míchání kyslíku, čímž dosahuje až 65% tepelné účinnosti. Má přesný 230stupňový knoflík na tělese ventilu, který podporuje vícestupňové jemné nastavení výkonu ohně, aby vyhovoval různým požadavkům na vaření.

Nový chytrý plynový sporák MIJIA je navržen pro optimální hygienu a je také esteticky působivý. Hlavici sporáku a stojan na hrnce lze pro čištění snadno vyjmout a panel sporáku z tvrzeného skla se rovněž snadno čistí. Chytrý plynový sporák MIJIA S2 prošel šesti zkouškami těsnosti plynového potrubí a spalovacího systému pro zajištění maximální bezpečnosti. Podporuje také ochranu proti náhodnému zhasnutí plamene, což představuje další úroveň bezpečnosti pro uživatele.

Xiaomi
Zdroj: Xiaomi

Chytrý plynový sporák S2 má několik inteligentních funkcí. Podporuje upozornění na vybitou baterii a také automaticky pohlcuje olejový kouř pro větší komfort a pohodlí při vaření. Pokud je sporák nepřetržitě používán déle než jednu hodinu, aplikace MIJIA to uživateli připomene, aby se předešlo nehodám z nedbalosti.

Sporák je vyráběn ve ve dvou barevných provedení, konkrétně černá a bílá. Zároveň je nabízen s několika typy plynových hořáků.

Ceny a dostupnost

Xiaomi MIJIA Smart Gas Stove S2 se v Číně prodává za 849 jüanů (118 USD). Lze jej zakoupit na různých maloobchodních platformách a na stránkách výrobce. S velkou pravděpodobností se tento produkt do Evropy asi nedostane. Líbila by se vám tato varná deska? Dejte nám vědět do komentářů.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: mytour.vn, youtube.com

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hodnocení: 2

Zatím nehodnoceno.

Štítky:, ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *