YouTube zaznamenává velký nárůst předplatitelů

YouTube
Autor fotografie: Sam riz / Zdroj fotografie: Pixabay

K září 2022 má předplatné Premium a YouTube Music více než 80 milionů lidí. Pro platformu Alphabet je to dobré číslo na cestě k dosažení svých cílů. Týmy pracující pro YouTube si mnou ruce. Lyor Cohen, šéf YouTube Music, uvedl, že nyní je na sociální síti 80 milionů platících odběratelů.

„V září 2022 překonala společnost celosvětově 80 milionů odběratelů Music a Premium, včetně těch, kteří jsou ve zkušebním provozu. Nárůst činí 30 milionů členů oproti 50 milionům, které jsme oznámili v loňském roce, a jde tak o monumentální okamžik pro hudbu na YouTube, naše odběratele a umělce. Bez vás bychom to nezvládli.“, nechal se slyšet již zmíněný Lyor Cohen. Dále manažer uvádí, že schvaluje přístup svého týmu. „Už jste mě to slyšeli říkat, a já to zopakuji: Dva hlavní zdroje příjmů naší společnosti jsou předplatné a reklamy.“, uvedl na konec.

Pokud jste to nevěděli, tak měsíční poplatek za předplatné Premium je 11,99 $. Videa YouTube a YouTube Music budete sledovat, aniž by vás rušily reklamy. Také má některé další dobré funkce, jako je přehrávání hudby na pozadí a stahování písniček pro offline přehrávání. Další možností je měsíční předplatné za 9,99 $, které zahrnuje pouze YouTube Music. Velké ambice má i levnější streamovací hudební služba. Lyor Cohen připomněl, že jeho společnost loni v září darovala hudebnímu průmyslu 6 miliard dolarů.

Cíl společnosti je stát se předním poskytovatelem finančních prostředků pro hudební průmysl. Cíl, který může platformě umožnit vážněji konkurovat Spotify. To má 195 milionů platících zákazníků a v současnosti je bezesporu nejlepší hudební streamovací službou na světě.

V budoucnu očekáváme ještě větší konkurenci pro YouTube, jelikož by na trh mělo vstoupit Amazon Music s více než 100 miliony tituly. Bude součást programu Amazon Prime, a tak to vypadá, že konkurence bude ještě tvrdší.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Štítky:, ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *