Příchod Huawei nova 9 SE na český trh je velkolepý. HES Chodov si pro vás nachystal zajímavou prodejní akci

Zdroj fotografie: HES Chodov

Je to pouze pár měsíců, kdy k nám do Evropy dorazil model Huawei nova 9, který se stal pro mnohé zákazníky novým smartphonem číslo jedna. Řekněme si na rovinu, že model střední třídy s cenovkou do 15 tisíc korun na trhu od Huawei prostě chyběl, a nova 9 toto místo skvěle vyplnila. Jedná se o skvělý model, který v poměru cena/výkon Vás dokáže mile překvapit.

No jo, ale co takový model, který bude s cenovkou do 10 tisíc korun, a nabídne vám špičkové technologie? Nebudeme si nic nalhávat, těchto telefonů je jako šafránu, a najít nějaký model, který vás zaujme, je mnohdy až nadlidský výkon. Už během testování klasického modelu nova 9 jsme si v redakci říkali, že je to skvělý telefon. Ale chtělo by to odlehčenější verzi, která se s cenovkou dostane pod 10 tisíc korun, ale stále nabídne to nejdůležitější z modelu nova 9.

Neuběhlo ani pár měsíců, a máme tady model Huawei nova 9 SE, tedy smartphone, který nabízí to nejlepší z modelu nova 9, ale přitom vás zaujme neuvěřitelnou cenovkou. Cena tohoto modelu se zastavila na 8499 Kč. Recenzi tohoto modelu najdete na našich stránkách, případně pod tímto odkazem.


Huawei nova 9 SE – Jaký je?

Huawei nova 9 SE má extrémně úzké rámečky. Poměr obrazovky k tělu činí neskutečných 94,85 %, což jen podtrhuje dřívější slova o úzkosti rámečků. Smartphone přichází ve třech barevných variantách, kterými jsou bílá, modrá a černá. Nutno podoktnout, že ta modrá vypadá opravdu skvěle.

Zařízení je poháněno procesorem Qualcomm Snapdragon 680 4G. Displej je velký 6,78 palců a nabídne 90Hz obnovovací frekvenci. Na zádech telefonu nalezneme modul fotoaparátu se 4 snímači. Tím hlavním je 108MPx snímač, druhým je 8MPx ultra širokoúhlý snímač, třetí je makro se 2 MPx a čtvrtý snímač 2MPx pro rozmazání pozadí. Na přední straně najdete 16MPx selfie kamerku.

Dlouhou výdrž vám zajistí 4000mAh baterie s 66W rychlým nabíjením, které můžete znát například z vlajkového modelu Mate 40 Pro. Z vlastní zkušenosti víme, že nabije tento smartphone za pouhých 35 minut.

Zdroj fotografie: HES Chodov

Není akce jako akce

Pokud vás tento nejnovější smartphone zaujal, tak věříme tomu, že vás následující informace jistě potěší. Společnost Huawei je vždy na začátku prodejů svých nových smartphonů velmi štědrá, proto si vždy s novým telefonem odnesete i nějaký ten dárek. U modelu nova 9 SE tomu není jinak, a myslíme si, že budete mile překvapeni. Když si nyní zakoupíte smartphone nova 9 SE, tak k němu dostanete za 1Kč sportovní hodinky Huawei Watch Fit.

Prodejna HES Chodov, kterou najdete v obchodním centru Westfield Chodov tuto nabídku ještě více dopilovala, a nabídne vám mnohem více. Pokud si tento smartphone zakoupíte u nich, tak dostanete nejenom hodinky Watch Fit, ale i 16GB Huawei flash disk a možnost vyhrát zajímavé ceny na jejich výherním Blind Boxu. Stačí vám na Blind Boxu zmáčknout jedno tlačítko, a podle barvy míčku, který vám vypadne, se ihned dozvíte jako výhru získáváte.

Blind Box / Zdroj fotografie: HES Chodov

Jestli se vám nova 9 SE líbí, ale stále si nejste jisti, tak si můžete pustit Live Stream, který se uskuteční 29.3 v 17:00. V tomto živém přenosu se dozvíte veškeré potřebné informace o Huawei nova 9 SE a například i o nových hodinkách Huawei Watch GT Runner. Celý přenos bude veden v přátelském duchu, a dozvíte se tam i současných probíhajících akcích.

Zdroj fotografie: HES Chodov

Jako malou ochutnávku můžeme prozradit akci na Huawei P Smart 2021 nebo P40 lite a k tomu můžete získat sluchátka FreeBuds 3 za pouhou 1 Kč. Případně na Huawei nova 9 nebo nova 8i a k tomu Huawei Watch GT2e za 499 Kč. Tyto zvýhodněné akce platí do 30.3.2022.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: Svět Huawei

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *