Známe první datumy vydání nových vlajkových telefonů od společnosti Vivo

Vivo
vivo X90 Pro / Zdroj fotografie: Svět Huawei

Spolehlivý tipster Digital Chat Station nám naznačil možné datumy uvedení nové vlajkové řady Vivo X100 a X Fold. V řadě X100 by měly být zahrnuty modely Vivo X100, Vivo X100 Pro a Vivo X100 Pro+. U řady X Fold očekáváme, že bude mít jeden model podobně jako tento rok. Smartphony budou nejdříve uvedeny na trh v Číně a poté se jejich dostupnost rozšíří napříč různými trhy.

Ještě tento měsíc bude uveden na trh model X90S s čipovou sadou MediaTek Dimensity 9200+. Model X100 a X100 Pro se dostanou na trh již v listopadu, zatímco telefonu Vivo X100+ se dočkáme až někdy v prvním čtvrtletí roku 2024. První dva zmíněné vlajkové smartphony poběží na procesorech MediaTek Dimensity 9300 s tím, že nejvýkonnější X100 Pro+ bude mít čipovou sadu Snapdragon 8 Gen 3.

Nový skládací telefon by se podle Digital Chat Station mohl jmenovat buď Vivo X Fold 3 nebo X Fold 2+. Nadcházející skládací telefon bude mít speciální obrazovku a bude vlajkovou lodí. Na trh by se měl podobně jako model X100 Pro+ dostat v prvním čtvrtletí 2024. Nicméně, ještě není jasné, zda budou oba telefony představeny současně nebo s nějakým časovým odstupem.

Od čínské společnosti žádné oficiální vyjádření nemáme. Můžeme očekávat, že se to v nadcházejících měsících změní, ale do toho je ještě daleko. Minulý rok byl v podobném čase představen telefon Vivo X90 Pro, který se nakonec ukázal jako skvělým vlajkovým telefonem. Je škoda, že se na náš trh nedostal i model Plus, který zůstal exkluzivní pouze pro Čínu. V nejbližší době by se mohli na povrch začít dostávat první specifikace o modelech uvedených v listopadu.

Tento výrobce na našem trhu ještě není tolik znám, ale postupnými krůčky si získává pozornost. Já osobně věřím tomu, že s novou řadou bude ještě o něco víc známější. Jaký názor máte na tuto čínskou společnost vy?

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *