Apple má další rekord. Tolik předplatitelů svého cloudu ještě neměl

Apple
Logo společnosti Apple / Autor fotografie: Matias Cruz / Zdroj fotografie: Pixabay

Nedávná zpráva odhaluje, že počet předplatných na platformě Applu nyní přesahuje 900 milionů uživatelů. To je velký nárůst z 816 milionů v předchozím čtvrtletí. Celkový počet předplatitelů Applu nadále rychle roste. V červenci letošního roku to bylo 816 milionů lidí a od té doby se počet zvýšil o téměř 90 milionů. Za to může cupertinská společnost vděčit pandemii, která ji hodně pomohla. Analytici očekávají, že se růst trochu zpomalí, až se všichni lidé vrátí zpět do práce. Nicméně se však zdá, že služby Apple Music a Apple TV+ budou i nadále růst ve srovnání s jinými službami, jako je Hulu a jiné přehrávací platformy.

Celkový počet uživatelů se počítá započtením všech předplatných uskutečněných na zařízeních Applu. To zahrnuje všechny služby Applu, zábavné aplikace a předplatné aplikací z AppStore. Bereme v potaz i to, že společnost až na několik výjimek si bere provizi z každého nákupu. Služby společnosti nadále rostly, přičemž vytvořily rekord v tržbách za zářijové čtvrtletí, a to o 5 procent, uvedl finanční ředitel společnosti Apple Luca Maestri. To je dáno především díky velké loajalitě a spokojenosti zákazníků.


Nenechte si ujít:


Čtvrté fiskální čtvrtletí a celoroční finanční zpráva společnosti Apple za fiskální rok 2022 ukázala, že její celkový příjem ve čtvrtém fiskálním čtvrtletí činil 90,146 miliardy dolarů. To je nárůst o 8 % ve srovnání s 83,360 miliardami dolary ve stejném období loňského roku. Její čistý zisk činil 20,721 miliardy dolarů. Tržby Applu ve čtvrtém čtvrtletí v Číně dosáhly 15,470 miliardy dolarů, což je nárůst o 6 % ve srovnání s 14,563 miliardami dolarů ve stejném období loňského roku. když to shrneme, tak si společnost vede docela dobře a vydělává spoustu peněz na své věrné fanouškovské základně.

Můžeme počítat s tím, že Apple bude i nadále monopolním velikánem ve Spojených státech, ale co ostatní země? Myslíte si, že Apple má na to, aby dokázal konkurovat i v takové Jižní Koreji? Dejte mi to vědět do komentářů.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Štítky:, ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *