Co uděláte, když ztratíte iPhone? Více než 80 % uživatelů udělá tu samou věc

iPhone
Fanoušci Applu jsou opravdu hodně zarytí do nakousnutého jablka / Autor: Kropekk_pl / Zdroj: Pixabay

Společnost Apple je známá napříč celým světem, a její produkty snad ještě víc. Mnoho milionů lidí vlastní iPad či iPhone, což jsou asi nejvýraznější produkty amerického giganta se sídlem v Cupertinu. Uživatelé iPhonů si potrpí na špičkové telefony, který pro ně iPhone je především z důvodu vynikajícího výkonu, fotografií a snadného použití.

Podle některých studií jsou dokonce uživatelé iPhonů nejvěrnější ze všech majitelů nějakého z mobilních telefonů. 11. dubna Mobile China přišla s novým průzkumem, který ukázal, že více než 80 % majitelů iPhonů by vyměnilo svůj ztracený telefon za nový iPhone. V podstatě to vypadá tak, že majitelé iPhonů při nákupu nového telefonů vůbec nepřemýšlí nad tím, do čeho jdou.

Pouze 6 % uživatelů iPhonů by bylo ochotno čekat déle než týden při výběru nového smartphonu. Není těžké odhadnout, jaký telefon si zbytek do týdne pravděpodobně zakoupí. Další studie provedená ve stejné době dále potvrdila zjištění, že zákazníci věrní společnosti Apple jsou oddanější než uživatelé Android telefonů. Podle této studie si zákazníci Applu vedou hned o 18 % více, což už je znatelný rozdíl.

Jablečný smartphone je pro mnohé skutečně srdcovka

Kolem Applu je v poslední době pořádně rušno a to především skrze novou řadu iPhone 15, která nepřinese pouze vysokou cenovku, ale také konektor USB-C či některé funkce z Androidu. Nadcházející řada se těší velké oblibě už nyní, ačkoli bude představena až na podzim podobně jako Huawei Mate 60. To je docela neuvěřitelné vzhledem k tomu, že se obou řad dočkáme v podobné době.

Mnoho lidí rovněž Apple volí skrze bezpečnost a fotoaparáty, a proto ho většinou uvidíte i u slavných osobností především z USA. Za svou existenci si vytvořil skvělou pověst, ze které nyní těží, protože i v minulosti, kdy nové iPhony byly extrémně drahé, se mu dařilo. I ceny iPhonů se drží v porovnání s Android telefony nahoře, ačkoli jsou zánovní.

Máme tady nějaké uživatelé iPhonů? A pokud ano, tak proč jste zvolili zrovna „nakousnuté jablko“? Dejte mi to vědět do komentářů.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Štítky:, ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *